Jump to content
hertzz

Скърцащ съединител CRV 1

Recommended Posts

Здравейте колеги, проблема е следния, когато карам колата студена всичко е ок, но след 3-4 км педала на съединителя започва да скърца при натискане и по-малко при отпускане, всичко със съединителя мисля е Ок, отделя нормално, не приплъзва, само ми се струва малко по-твърд !Идеи от какво може да е ?Четох, че някъде се пръскало със смазка и проблема изчезвал, къде да пръсна, ако това ще оправи нещата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледам няма желаещи да отговорят. Хайде колеги, помагайте и аз съм със същия проблем. Моят педал на съединителя скърца постоянно- когато натискам и когато отпускам. Доста изнервящо е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е дискутирано ако не тук то в хонда отдела на офроуд форума. Обикновено скърцането е вътре в кожуха на съединителя и се получава от старост мръсотия и влага там където се движи вилката. Аз решавам временно проблема като пръскам навътре по вилката чиито край се подава под маншона отпред под изпускателните тръби. Отдръпвате маншона и пръскате. Аз ползвам WD но е по добре с течна грес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят скърца от една гдоина :) Зима-лете, он все си скърца. Карам си с кеф и хич не ме и притеснява :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...