Jump to content
doch 91

Какви понижаващи прУжини за англичанка

Recommended Posts

здравеите колеги искам да сложа понижаващи прожини търся за моита хонда сивик англичанка, проблема е че не намирам и да ви попитам от коя друга хонда ще ми станат. Благодаря ви предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От японските 5-та и 6-та сивик стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобни размисли и страсти.От 5-та и 6-та генерация, кои модели имат пружини или направо цели амортесьори, които да смъкнат колата с около 2-3 сантиметра? Търся снижаване на колата. Желая да я смъкна с около 3 сантиметра. Не бих желал повече от това.Хареса ми возията на 6-та генерация купе. Купето ми се струва по-меко от хетч (моя е Д14А4).Мисля, че пружините на хетча 1.4 са по-твърди за да компенсират липсата на стаб. щанга. Ако се сложат цели амортесьори/ пружини от примерно купе може би ще има негативен ефект върху накланянето на автомобила. :unsure:/>Аригато!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги искам да сложа понижаващи пружини търся за моята хонда сивик англичанка, проблема е че не намирам и да ви попитам от коя друга хонда ще ми станат. Благодаря ви предварително !

 

Не си търсил подробно..... Ако говорим за 'нови' има адски много варианти (само трябва да се напазаруват от чужбина)..... Ако са 'втора ръка' (предполагам за тях питаш) ,ако излязат за продажба, някой бързо ги отнася.

 

От японските 5-та и 6-та сивик стават.

 

Те стават,но от 5-та колата ще "клекне" прекалено много. "англичанката" е над тон и 100 а 5-та не са толкова освен седана и купето (може би). К-кт с амортисьори и пружини от 5-та пък съвсем не си е работа.... Ето ти пример: http://i291.photobuc...1008_181455.jpg , http://i291.photobuc...1008_181356.jpg

Вижда се,че е прекалено ниска колата ...... :)

 

Това е мое мнение и не ангажирам никой с него! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От хеч. 5 и 6 генерации стават само предните, задните са много меки и кляка много казвам го от опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз си взех колата с пружини Eibach на стоковите амортисьори,доста добре ми стои.По скоро бих питал за амортисьорите от каква друга хонда или роувър могат да се вземат спортни :unsure:/> http://www.ebay.co.uk/itm/EIBACH-PRO-KIT-LOWERING-SPRINGS-Honda-Civic-EJ-EK-MA-MB-94-97-E4019-140-/290729376957?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43b0d23cbd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...