Jump to content
Peter11

50 бързи мнения

Recommended Posts

Макар да съм регистриран от над 3 години тук и да чета от време на време, нямам навика да пиша "постове", което се оказва проблем сега, когато искам да публикувам обява в подфорум "Продава части/аксесоар".С риск да съм неприятен и да ядосам модераторите си пускам тема тук, в която възможно най-бързо да натрупам необходимия брой постове...Странно правило наистина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Сега виждам, че имам право на само още един "пост" до утре по това време - хаха, без думи съм...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много много не пиша Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива са правилата. Основната цел на форума не е търговия, за такава има сайтове като mobile.bg, cars.bg, prodavalnik.com и т.н. Как така се сети за мненията когато ти се наложи да продаваш?

 

п.с. Всеки потребител, целящ демонстративно да заобиколи правилата с цел търговия ще получи 50 бързи дни полагаема отпуска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако много упорит може и неплатен отпуск да излезне! Тук спам и офтопик не се е толерирал никога. А това че изведнъж имаш нужда от тази привилегия на форума, означава че не си прочел правилата когато си се регистрирал във нашия форум. Съветвам всички новорегистрирани потребители, а и тази които не са се запознали, да се запонзаят с правилата. Това ще ви спести много драми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй значи, ма как така ся се сети за мненията бе "приятел", от 2010-та до сега е можело да натрупаш малко мнения ако си бил редовен и си помагал на другите. Но явно ся като има зор за продаване на нещо и се почва пак с 50-те мнения. Съжалявам такива са правилата и такива ще си и останат! Получаваш почивка и темата се заключва. Правилата, са правила за да се следят и спазват от всички и всеки!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...