Jump to content
fenabg

Д16з6 малък витек срещу двувалка нон витек

Recommended Posts

Т емата тръгна от тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=83110 аи са стреляите .Мноо не разбрах ма на двувалка да шибнеш тиква от з6 е просто безмислено според мен . За обратното има доста противоречиви мнения но съм по навит . Една двувалка сток върви бая повече от д16з6 с леки жокери та и повече жокери :D/> .Да не говорим че от страна на дихателна система двувалката е каде ккаде по добре

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с Фена,едноваловия витек,не може да се опре на двувалов нон-витек...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ме караите да се смея ;) на сливен ги видях всички двувалови Д сериии ;)). И СЕга април месец пак ще ги видя. :lol: Витека си е витек при нормално модифицирани коли ;).

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смей се,бе Кириле,само не знам дали правилно разбираш мнението....Става въпрос за немодифицирани,или с малки подобрения малки витеци....Сега аз се смея,защото не съм виждал малък витек,да бие двувалов рекс например,а съм виждал рекс да бие стокова б16..Ти ще изкараш,че малкия витек върви повече от б16 и то стоков....Сега аз да се посмея малко....П.С. Не знам какви двувалови бангии си гледал,ако беше дошъл на националната 2012,щеше да видиш един абсолютно стоков карловски рекс,червен,само,че добре ремонтиран,как вървеше...

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ДОБре на сливен ще дебна Д16а8-9 ;) после пак ще си говорим :lol: И тука пак ще хълца половината форум :lol: :lol: ;) .ЗА мен Д16з6-7-9. Е доста по добре от А8-9 НА ЛЕко модифицирани мотори.(да подчертая отново). :lol:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах преди време тва е на хубавия мотор за донор д16з6 .кратуна за д15 ,бутала за някои за турбиниране скромно , блок за вторични и вал за некои рацер дет си строшил за сетен път мотора /д16з6/.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако твоя 1200кг малък витек,за който твърдиш,че е сток(а не искаше да ми пратиш клип онборд,за да ти кажа,какво е правено по него),победиш рекс или 4-та нон витек,900кг,ще се гръмна....Ставаш малко като Рулмейкъра в тая ситуация,та твоя витек е по малък като коне фабрично даже от двувалките,а за килата да не говорим....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОва ,че на някои хора не им вървят колите аз нямам вина :blink::) . ТИ ще ми кажеш на мен Аз какво съм си правил по колата си ? ?!?!?!?!. :lol: :lol: :lol: ТОва като виц на къци ми прозвуча . :lol: И по повод ,че ме обиждаш сравняваики ме с други хора........ нямам какво повече да ти кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука се зародиха едни спорове и пускам темата да не се маже другата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРедизвиквам всички Д16а8-9 на СЛИВЕН. :rolleyes:/> АПРИЛ месец. :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали беше сток?ДА,дай ми един клип онборд,със старт от място и ще ти кажа какво е правено по "стоковата" ти кола,която даде 15,2 или и 3 ли на Сливен...ТОВА Е КАТО ВИЦ НА КЪЦИ....Сам се изравняваш с Рула,не те изкарвам аз,като предизвикваш двуваловите нон-витеци.....Смешно е!

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлата има колектор генераци интаке ЧИП правен от мен. ТОВа имаше ( сега има и още едно нещо в периферията и очаквам да е една идея по бЪрза.).МОТОРа никога не е отварян. кутията е сток. С 15ки джанти фулл интериор 1050 кг тегло без мен вътре. :rolleyes:/>/> ОТ 11 години я имаме. ;)/>/> Друго интересува ли те ? ВНОс от австрия е И не е З6 А З7.http://www.vbox7.com/play:737e1df0http://www.vbox7.com/play:e09bc4cbhttp://www.vbox7.com/play:9bdc0715Ето малко доказателства от преди 4-5 години. И Тогава нямаше чип. ЦРх 124 и 131 коня.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с тези дреболии,очакваш да победиш и предизвикваш двувалова Д серия,в нормално здравословно състояние?????.........После аз съм разправял вицове и съм те изкарвал някой си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бивш собственик на рекс д16ка 124 к.с. мога да кажа,че колата с 15ки джанти,изпразнен багажник и кори,910 кг на кантара,само с интейк(всичко друго е сток),вървеше ниска 16ка... това сигурно се равнява на висока 15ка на Сливен...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАКто казах по горе нямам какво да кажа повече ТОма неверни. :cool:/> АЗ съм до тук по темата.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде ще ми сравнявате на Киро малкия втек с тия двувалки???дайте го тоя ЦРХ с високите 15ки да го разцепя с мойта англичанка едновалка БЕЗ ВТЕК ,с която пребих стокови Б16 и Б18 ;) :Д (113 коня.15.5 1100 кг кола).на Киро седана уби от бой половината коли в Бурггас.коли по 200 коня...колата е вискока 14ка.можете да по4инете малко.шще се видим на Сливен

  • Нагоре 3
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с англичанката некои да виде да сравнява на Киро колата . Прочети пак заглавието !Спора е следния сток двувалка и малко жокери на д16з6цата че инак е мноо умрела.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доказателствения материял на Киро нищо не се вижда.....Пак казвам и никой не може да ме убеди-сток двувалов нон-витек вс. малък сток витек....загубена кауза за витека

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ караме, :rolleyes: , но Имам принципи -за пари никога не се гоня.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пари никога не се гоня.

Тогава за спорта . ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,след като е мега пипана,защо казва,че има само дреболии.....За него имаме тука един Рекс,дето ти го показвах,той само с лепенки SPOON,дето дигат 20 коня....Ако е още жив до пролет,ще ги сложим с на Киро стоковицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух много ме кефи като ги е яд някои хора хахахаха. АКО ще и аспирин да пише на него не ми пука :lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нали ще спазваме добрия тон ?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно махнах моето мнение защото видях накъде отива тази тема. Вече дъвкахме D16 vs B16. Там изхабих достатъчно нерви. До момента никога не съм парадирал с победите си.От тук нататък, ще си отворя една тема, в която ще поствам видеоклипове с всички пребити от мен VTEC бегачки.Ще бъде като стена на плача.Много подценявате двуваловите D мотори.....много!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма к'во да пишем празни работи. ЩЕ се видим на сливен :)/> от празни приказки Фаида няма. :lol:/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма к'во да пишем празни работи. ЩЕ се видим на сливен :)/>/> от празни приказки Фаида няма. :lol:/>/>

Абе човек,стига се перчи...От самото начало не говориш по темата,а се биеш в гърдите каква кола имаш.Ще се видим на Сливен,да,живот и здраве и аз искам да замеря новия б16ц4 какви времена ще даде на тая оптимистична писта,да се фукам после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали беше сток?ДА,дай ми един клип онборд,със старт от място и ще ти кажа какво е правено по "стоковата" ти кола,която даде 15,2 или и 3 ли на Сливен...ТОВА Е КАТО ВИЦ НА КЪЦИ....Сам се изравняваш с Рула,не те изкарвам аз,като предизвикваш двуваловите нон-витеци.....Смешно е!

А на Рула какво му е? Ти нещо много си си повярвал в последно време. И това "B16some-Panchugov made" хвани го махни че е смешно, все едно някой да си напише че лададжията отсреща му е правил колата. Мислиш че е престижно ли, незнам :D
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)Aз предизвиках всички А8-9 незнам к'во да се перча искам да ми докажете че А8-9 е по добре това е. АЗ съм на друго мнение. АМА от каквото виждам.. маи трудно ще ме убедите в обратното ;)/>/>/>.НАи малко ,че хонда тоя мотор го спира от производство и минава на витек .За мен говори, ЧЕ Витека е доста по добре, но ние знаем повече от инжинерите ТУКА:)/>/>/>. ТОВа е. :lol:/>/>/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко факти:

Аз с Прелюд 2,3Втек на 400 бях 14,8 по гтек

Киро с малката завършвмае рамо до рамо или калник отпред(аз)

Публикувано изображение/>Мхм

Редактирано от M&M
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще сравнявате двата мотора поне да са в еднакви по тегло купета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава па ептен е безмислено :D .представяш ли си рекс дувалка :D и рекс д16з6 аиде с интеик и генерация .Три на нула .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега ама В Црх трябва да качим 150 кг товар ... :blink: :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И са кво излиза втек едновалка и +150 кила върви повече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мърдера ;)/>/>/> в стоков вид Црх му дават 16-16.1. Разликата между хеч и црх в теглото е ~100 kg КАТо на хеча времето което дават 16.3-4 на 400 ;)/>/>/> . ПРедполагам че като килограмите са еднакви и времето ще е Идентично в СТАНДартен вид. ПО Реда на логиката и инжинерната мисъл така идва:)/>/>/> :lol:/>/>/> :lol:/>/>/> :lol:/>/>/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи съфорумец КИРИЛ.. С удоволствие бих се раскарал до бургас да се срещна с теб и да се пусна и да видим колкото ти върви прекрасната ти Д серия която тежи 1100 кг. и да ме убедиш как ще ми направиш коли като аз се пускам със Д серия 4ген сивик 900 кг Д16 втек със 100 мода в него които пада със 3-4 коли растояние м/у нас.. Колата ми е ЦРХ напълно обурудван. Д16З5...Разбирасе с модове и перфектен мотор.!

Редактирано от vti16vv
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръкавицата е хвърлена, чакаме клип. Аз съм за едновалката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИДваи ;) с удоволстиве ще карам с тебе. 1050 кг не 1100кг четете правилно после да няма оправдания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vti16w ако ти е по път Хасково мини да замерим аз съм с д15б2 да видим какво ще се случи :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...