Jump to content
ogi

Хонда Сивик 8 ген.

Recommended Posts

Здравейте ,Имам намереие да си закупя Сивик ,мисля че е 8 ген, 2006г 2.2 дизел. Бихте ли ме светнали в какво да се огледам най много при покупка .Съжелявам ако има отворена такава тема /аз не успях да намеря но все пак да се извиня /.И реален ли е разхода ,който и дават /окоо 7 градско /.Предварително благодаря на всеки отзовал се .Поздрави ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, има наистина много писано по тази тема потърси с търсачката. Аз лично преди около една година си купих този модел с този двигател и съм много доволен, относно разхода да реален е!Колегите са по-запознати относно това какво да гледаш, мисля че ще ти почогнат много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря ,последен въпрос ,малко е глупав ,но ще рискувам ,когато дигнеш 160 чува ли се двигателя .:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя винаги се чува, ако искаш да го слушаш. При 160 км/ч по скоро се чува шума от гумите , но и мотора се чува. При заводската шумоизолация, няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

В тази тема има малко инфо на какво и къде да обърнеш внимание. Дано ти е полезна и късмет при покупката Публикувано изображение

 

 

ПП. Относно "чуването" на двигателя е много субективно. Аз махнах стоковия филтър и сложих конусен, че ми беше много безшумна :).

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колеги ,Отзивчиви както винаги,за съжаление като прочетох всичко ,попаднах в нова патова ситуация ,колата или по скоро двигателя ,който исках има рискове при закопуването му на старо и се чудя да скоча през глава и да си го купя или да помисля още малко .Все пак наистина благодаря за помоща .Поздрави ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се отказваш от дизела, потърси бензинова 1.8 i-vtec :thumbs1:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро няма да се откажа ,а ще се довера на хората ,които карат дизел :))))).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

доста време търсих дизеловия двигател на Civic, но в последствие си взех бензинка за което не съжелявам изобщо. Имал съм бензинови коли и дизелови, както съм бил доволен от бензина така и от дизела съм бил доволен, (бензина с 1+ над дизела за мен) мн зависи как е гледана колата преди да си смени собственика, няма гаранция коя ще е по издръжлива, ако си я пазиш и следиш какво става под капака и не чакаш да се развали до последно няма да имаш ядове, няма не развалима кола. Но разбирасе относно икономията дизела е по икономичен, но и бензина има варианти Публикувано изображение

Редактирано от vodkin_
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...