Jump to content
em1l

Файнал 4.4 от кабелна кутия на хидро.

Recommended Posts

Търсих доста но не намерих конкретен отговор става или не става. Та въпросът ми е точно такъв, дали файнал 4.4 от кабелна скоростна кутия става за хидро кутия(d16z6).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За триене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да я трия ,сподели ?Ако си намерил отговора моо го опишеш . То и аз мога ма...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, за триене темата,но все пак какво откри става или не става + аргументи разбира се. Може да помогнеш на някой друг колега(не на мен :)/> ) ако си разбрал.Иначе темата е съвсем без смисъл, питаш и после я триеш бързо. :rolleyes: упс, fenabg ме изпреварил докато те запитам и аз почти същото

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих доста теми в които отговора дали става или не става е по средата, демек става ама трудно и все пак не се знае. И след провеждане на разговор в който стана ясно това което съм написал в първото изречение се отказах от това да слагам файнал от кабелна на хидро. Решението за мен лично е хидро кутия с 4.4 файнал(говоря оригинална кутия с такъв файнал). Ако искате я трийте, ако не някой които е наясно може да напише кое как и защо и темата да е полезна на някой колега.

Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ринга на файнъла пасва,разлика може да има във вторичния вал ;) Но един добър стругар и проблема е решен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто механично става, ама различния брой зъби може да е проблем. Ще трябва да се замени и вала, ама дали скоростите от хидравличната кутия се нареждат на вал от жилна????? Преди време пробвах нещо подобно - Скорости и файнал от д16а9 (црх) на хидравлична кутия от Д14а4. Първоначално стана, включва всичко ок (на подемник без натоварване), ама при проба в движение (явно от оборотите) изрони 4-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от оборотите :D а от разликата в дължините на валовете ;) на хидро е по дълаг . сиреч за да стане се праправят некои неща .

За хидро 4.4 се намира по лесно от кабелен така че упражнението е ненужно почти .

 

el niño кои различен брои зъби е проблемен че немоо да схвана .

п.п колко време търся кабелен и оня ден испуснах един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...