Jump to content
Hristo Zahariev

Роъвър 620si Хонда мотор

Recommended Posts

Здравеите приятели,карам Роъвър 620si Хонда мотор.Имам проблем и искам да го споделя с вас и да споделите мнения които със сигурност ще са ми много полезни.Та колата ми при подаване на газ имам някакво тропане в предницата в момента които отнема газта изчезва.На място и няма нищо и по енерция и няма нищо,в момента които и подам газ и има някакво тропане.Това се появява на дълъг път на магистралата, в града по не може да се усети.Моля ако нчкой има идея за какво става въпрос да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вероятно е някой тампон на двигателя да е за смяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да локализираш по-точно мястото на тропане? Усещат ли се вибрации по купето, когато чуваш това тропане при подаване на газ от място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да локализираш по-точно мястото на тропане? Усещат ли се вибрации по купето, когато чуваш това тропане при подаване на газ от място?

Когато колата е на място работи чудесно при подаване на газ на място няма нищо.Тропнето се усеща в краката долу и е само под напрежение на двигателя подавам газ и тропа,отнемам газта няма нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kape

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз залагам на каре , Към автора с увеличаване на скоростта зачестява ли тропането ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз мисля, че е каре и го сменяй възможно най-скоро, че може при следващо тропане да те остави някъде :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак аз мисля, че може да е и тампон на скорости та мой съвет е и той да се провери..

Редактирано от jikencio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах го същия яд - смених и двете вътрешни карета, че не се и продават като отделна част

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...