Jump to content
ADH-Honda

Втори дубъл

Recommended Posts

Сутринта излизам за работа в полу сънна крачка и забелязвам на една от колите интересни "следи" (и в буквалния и в преносния смисъл):post-7-0-83687100-1360661665.jpgpost-7-0-60927200-1360661720.jpgpost-7-0-86519200-1360661779.jpgПочвам да си мисля, че Питър Пан и/или Спайдър Мен са реални хора и живеят някъде във Враца :lol: Но определено са стеснителни (само нощем щъкат) носят около 40 - 41 - 42-и номер обувки и тежат не повече от 40 - 50 кила (щом ламарината, стъкления шибедах и предно и задно стъкло са издържали на напана, Слава Богу).Ужас ! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето такива прояви ме отказват всяка пролет от пребоядисване на колата..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега върпоса е дали съседа под чиито балкон си паркирал дали все още има четирсе и кусур инча телевизор или вече чете вестници :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен най-много ме е страх от подобни прояви. Ако човек си смени някой детайл на колата с пластмаси и ги намери на парчета или срязани направо да си тегли куршума, че е дал толкова много пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато колата е на открито да се чудиш да я правиш ли да не я ли правиш... хора всякакви за жалост. Най- добре в едно гаражче да я забиеш. Така ще спиш по- спокойно ( от личен опит) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам си се разминал. Вероятно пияни тинейджъри са се забавлявали с тази геройска постъпка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да не видиш снимки у ФБ ..с човека качил се върху колата каращ сърф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колега ще сънувам кошмари от тебМоята колица е на боя и в понеделник ще ходя да я взимам лощото е,че сега съм без гараж и ме караш доста да се замисля дали да не изгоня жената и да си пребера колата в спалнята за да спя спокойно,че такива години настанаха боята по-скъпа от колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...