Jump to content
kleni

запитване за двигател Б20Б3

Recommended Posts

Някой може ли да качи информация за размери и допуски на коляновия вал.По точно шийките на биелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с лагерите ли имаш щото аз имам проблем с намирането на биелни лагери стандартни поболях се една седмица никъде не мога да намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с лагерите ли имаш щото аз имам проблем с намирането на биелни лагери стандартни поболях се една седмица никъде не мога да намеря

Нямам проблем с лагерите,ами ще слагам биели от В20 на Д16 к.вал и се чудя защо всички слагат лагери от Д16 на биелите от В20.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с лагерите ли имаш щото аз имам проблем с намирането на биелни лагери стандартни поболях се една седмица никъде не мога да намеря

Нямам проблем с лагерите,ами ще слагам биели от В20 на Д16 к.вал и се чудя защо всички слагат лагери от Д16 на биелите от В20.
Защото стават. Лагерите на д16 са с около 1мм по-тесни от тези на б20 и са доста по-масови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем с лагерите ли имаш щото аз имам проблем с намирането на биелни лагери стандартни поболях се една седмица никъде не мога да намеря

Нямам проблем с лагерите,ами ще слагам биели от В20 на Д16 к.вал и се чудя защо всички слагат лагери от Д16 на биелите от В20.
Защото стават. Лагерите на д16 са с около 1мм по-тесни от тези на б20 и са доста по-масови
Виждам ,че стават,но и от В20 пак стават и много добре си пасват на биелата.Знам,че всички слагат от Д16,но никой не може да ми обясни ЗАЩО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...