Jump to content
j0rsh

Относно Търсачката

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Не искам да оставате с впечатление че съм някакъв "хейтър" или не оценявам усилията положени за изработката на форума, напротив много ми харесва, но имам една забележка/предложение. Не знам дали съм само аз(едва ли) но понякога при ползване на търсачката допускам грешки при формулирането на заглавието или не го формулирам правилно. Следователно не намирам това което търся. Поправям грешките и търся пак и естествено ми излиза любимото ми изречение (вече) " Спам контрола е включен. Моля изчакайте поне 30 секунди преди да търсите отново".Та предложението ми е следното: Ако може да се промени, примерно след 3 въвеждания в рамките на 30 секунди да излиза спам чека би било по добре ( според мен).

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо не разбирам защо трябва да се чака,да си почине търсачката или какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих искала да вмъкна нещо. Ако е възможно, когато започнеш да пишеш нещо в търсачката, да излиза преложение за това какво може би имаш предвид, да е нещо като Т9 редактора при телефоните. Ако не съм обяснила правилно какво имам в предвид, може да го изтествате в Гоогле, например започваш да пишеш хо, и отдолу излизат най-различни варианти за това, което имаш предвид ( аз естествено хонда:lol:/>).Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Autocomplete функцията е възможна опция, проблема е че гъгул относно правопис има бая по-добра интуиция от тази на търсачката на IPB. А за това че е ограничено времето за заявки към търсачката, съм наясно, но там за сега нямаме разумна опция да махнем ограничението и да не ни полазят спамботовете търсачката. Случвало се е вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Autocomplete функцията е възможна опция, проблема е че гъгул относно правопис има бая по-добра интуиция от тази на търсачката на IPB. А за това че е ограничено времето за заявки към търсачката, съм наясно, но там за сега нямаме разумна опция да махнем ограничението и да не ни полазят спамботовете търсачката. Случвало се е вече.

Може да го направите за регистрирани потребители да няма ограничение при търсенето, или за потребители с някакъв ранг ( над 50 мнения примерно )@sylveto - този autocomplete доста ще натежи ( вече зависи и как се направи ), а и какво точно ще ти предлага при търсенето ? Заглавията на темите, потребителите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано по лесно намирам теми които знам че ги има и съм преглеждал във гоогле, простно нещо не е както трябва с търсачката.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано по лесно намирам теми които знам че ги има и съм преглеждал във гоогле, простно нещо не е както трябва с търсачката.

 

абсолютно съм съгласен с теб Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделен въпрос, че заглавията на темите ви са едни... ум да ти зайде...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам гугъла и така си търси каквото трябва във форума :) едно че има доста неграмотни теми и това чакане ... :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...