Jump to content
dufosvti2

б18ц4 монтаж и свързване на инсталация

Recommended Posts

Колеги,някои от Пловдив да е качвал б18ц4 в 5та хеч.намерих една девствена 14 годишна мома,и не отлепих очи 2 часа от двигателя,но стана ясно,че са много малко хората,които да направат инсталациятаТрябва ми човек,които го е направил и инсталацията е направена по буквар.нали б18ц4 е обд2.от там идват специфични промени по инсталацията.Трябва ми човек от Пловдив или региона,които да е наясно

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D верно си са запалил яката по тая б18-ка, цял ден за нея говориш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши поне повече инфо, то хубаво 5та хеч ама с каква инсталация е в момента, това онова. Мини-мито кой ти го прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента е с обд1,п28 и т.н.класика.Jонито е прави в на Омбре стария сервиз.Кво няма да говора баце,та аз за 1ви път виjдам горе капака на б18,тове черното не е ожулено никaде.няма прегоряло,няма ръжди.Залепих се до двигателя и така цял час.Само дето не ми се разнася из България цял двигател.тоя път ще е в Пловдив или околията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ти ще се справиш ;) Имаш да смениш буксата към алтернатора,делкото,инжекторите и скъсиш кабелите до сондата.Другите неща са софтуерни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахаааа,не.от към таблото кво ще се случи.отделно нямам къде да стане смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега dufosvti2 изчисти си пощата да мога да ти пратя координати;)/>.Зарибявката е голяма работа:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах пусти град Пловдив,спънат откъм изявени маистори на хонда.Момчета помагаите.Дерта не е малък.Немога да чакам колата с дни.Двигателя трябва да влезе сутринта и вечерта да е карам с новия мотор.Знам,че става,защото във варна има поне 2ма маистори,които го могат.Идеята е да стане около Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удари една шайба на Стефан :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=37512 Моргата му е близо до града . Знам , че кара със сменен мотор кола , но дали за 12 часа могат да я направят не знам , но като си спомня , че майстора му за под час и 45 мин ми смени рейката на сивика , при положение , че където и да съм питал под 3 часа не падат като време ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера става в 5 генерация доста бързо стига да сте поне двама и да имате канал 5 часа и си на коня в враца го правят и по бързо :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах,знам си аз ,че тука е смях.затова пуснах темата.на стефан сагата с мотора е голяма.имам телефони на лично.някви отзиви за момчето от Бресник.бил добър на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето от Бресник ,са двама братя луди маняци на хонда и разбират много,даже единия работи в Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята петичка беше д13 сега е б18 но се наложи да сменя цялата инсталация от VTI .аз също съм с Р28.Също и VTEC клапана от б16 защото не включваше и влиза в авариен режим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво ,ма не ми помагаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам доста се поизмъчиимаш ми телефона,звъннимисля че ще ти свърша работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тръгваме 2-ма човека от Варна и да го слагаме тоя мотор ;) Изплаши ги суападжиите като каза че искаш всичко по учебник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго, да го уплаша ли и него сега като му пусна снимки от моя монтаж :lol: и плетеницата с кабели :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...