Jump to content
Ianev

Още една Хонда - ТОТАЛКА

Recommended Posts

http://news.plovdiv24.bg/412544.htmlШофьор, употребил наркотици, катастрофира вчера в Пловдив. Около 7.30 часа на бул. "България" лек автомобил "Хонда", управляван от Т.С. /31 г./, при движение с несъобразена скорост се блъснал последователно в стълб на уличното осветление и пътен знак. Пристигналите на място униформени служители станали свидетели на неадекватното поведение на шофьора, който се опитал да избяга от местопроизшествието. След кратка гонитба и използване на помощни средства Т.С. е бил отведен в сградата на сектор "Пътна полиция". Там е бил тестван с полеви drug дрегер, който отчел употреба на марихуана. Полицаите извикали екип на Спешна медицинска помощ, който отвел водача в болница за преглед. След това Т.С. е бил задържан в ареста за 24 часа.Read more: http://news.plovdiv24.bg/412544.html#ixzz2JXWX7Ddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа, че едва ли е било само марихуана. Уж имаше статистика, че като цяло шофьорите на японски автомобили са по-интелигентни от средното ниво, но винаги има изключения. Нищо не трябва да ни изненадва :)

полеви drug дрегер

Да са живи и здрави журналистите в тези издания. Само дето с 4ки и 6ци не са почнали да пишат... А и тая снимка дето са я сложили... Не ми прилича на снимка от катастрофа със "стълб и пътен знак" след която шофьора почва да бяга. Но и това и снимката да е първата намерена в Гугъл за "катастрофа" си е в реда на нещата :) Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб !А какво ли е в Холадия !?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано мнението ми не се разбере погрешно, абсолютно против съм карането под въздействието на каквито и да е наркотични вещества или алкохол! Но има куп изследвания за въздействието на марихуаната (точно повечето са провеждани в Холандия) при шофиране и в крайна сметка макар че реакциите на шофьора се забавят при употреба на канабис, шансовете за ПТП не се увеличават, поради това, че той става доста по-страхлив и предпазлив и кара бавно.Но щом този конкретен индивид е карал с несъобразена скорост, вероятно е употребил много повече от марихуана. В Холандия марихуаната е легална и е чиста. Във всяка държава, в която е нелегална, дилърите я мешат с куп по-евтини синтетични наркотици като амфетамини, метаамфетамини, хероин и прочее, с които да й засилят ефекта. Така че не се знае под въздействието на какъв коктейл е бил г-н "Т.С.".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един път ще кажа,че съм съгласен с теб !!!Дадох пример Холандия ,по тази причина !Там тревата си е купуваш от "Метро" или "Кауфланд" ,но такива ексцесии са рядкост!Всичко е до колко ти е "плитка теджерката" !!!Можем само да се радваме,че в тази ситуация е пострдал стълба и т.н !И да се молим ,утре или .... да не си ти или просто някой човек !За такива хора - ЗАТВОР .И не затвор като при нас,само да лежи и да пърди /ако му е свободна д...та да го прави / :)) !Бях в Китай .Там затворниците работят по цял ден .Оправят градинки ,събират хартийки и трошат камъни !Само се замислете колко работа мога да свършат тази паплач .Държавата ще блесне за норматив, а и пари ще се спестят !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджийте са тип "Бързи и яростни", а съчетано с алкохол или дрога, става опасно... Дано само не навредят на невинни хора...

Коментар отдолу към новината. Това, ако не е някой таен Опел фен пък на! Сякаш Хондата е виновна, че оня се е нафиркал и напушил. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа - жалко за колата . Да употребиш като шофьор каквото и да е , без значение алкохол или опиат и да се качиш да караш си е опит за предумишлено убийство !!!А тревата , че я " къпят " с какво ли не е друга тема . Иначе няма значение дали е легална или не . Повече от 1бира в краен случай и или даваш на някой ключевете от колата или такси . Иначе за такива ни трябва да отоврим наново " Белене " и още 1 - 2 такива лагера . За 2г. там всичкото наркомани и пияници и джепчий , държавата ни ще стане най - чистата в света . Това си е една безплатна работна ръка . Само има един проблем - за издръжка за храна на затворник на месец държавата дава 500лв , а за сирак - 180лв . Ако обърнат наобратно издръжката ще се оправи положението .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията е преовеличена,не знам истинска случка.Но видях "бързата хонда" H-rv което беше забито в бордюр от десния край на 700 метров прав 3 лентов булевард.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против момчето.Нек си друса,но си мисля,че скоро няма да кара нагърмян.....Ае затвор за такива,честно.Жалко,много жалко за колата.Ивсе пак добре,че е жив тоя полтъргаис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че има необразовани хора, които вярват на всички подобни простотии в интернет. Кой знае с какво се е наджасал тоя приятел :) , всичко друго, но не и марихуана! Под въздействие на тревица те хваща страх от педала на газта :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, обяд мина, back to work.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...