Jump to content
fenabg

Зимна Хонда среща Дупница 15 -16 и 17 февруари

Recommended Posts

Традицията повелява ;) Датата е насрочена вече 15 -16 и 17 февруари .

 

Пак да кажа поканени са всички които имат желание за добро изкарване .Срещата ще е на обичаиното място познато на повечето .Не ме убиваите с камъни , повечето казаха че нямат претенций каде ще е . Имам нещо из пред вид и ако стане вечерята няма да е на познатоото ни място ,очакваме и диджея да доиде ;) ,щот обеща .

 

Така като за начало това е темата за въпроси и отговори .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз да съм първият потвърдил - Събота съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми , аз ..... таковата .... Публикувано изображение ще идвам със снежинката от преди две години ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаа фене , мерси че ме подсети за срещата! Публикувано изображение Аз като съм се вкарал във филм с идните изпити.....не се сещам какво се случва .. Пишете ме и мене за 15 и 16 , но без преспиване , аз ще съм пътуващ тъй като съм въздържател Публикувано изображение

 

и да вметна каква програма се очертава? ще има ли разходка до пистата или горе ще се седи на вилата само?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам ако има сняг пистата да я направим горе по хълмовете с найлоните :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен Публикувано изображение

предлагам ако има сняг пистата да я направим горе по хълмовете с найлоните Публикувано изображение

 

Редактирано от Neyqzvimiq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се сетите вие ,не забравяите че по миналата зимна направихме и писта ,и скара и све ;) .И рибата мъска прекъсвачи у гората :D на хюндая :lol: , как издържа тая кола незнам :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така като гледам ако има сняг на пистата ще съм най бързата Хонда на старта май а :lol: ,както дойде и в двата случая ще има гонки дали с коли или с шейни :D брой те ме и мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1 съботаkokodaf 2ма ? trifon.trifonov 1 събота Neyqzvimiq 1 събота Don_Enco 1 събота ?didone bros. 1 събота 7 до тук и трима сме от нашата бригада .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни изчаквам да видя какви дни ще почивам Февруари и ще пиша дали за 1 или 2 дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете и мене за Събота :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче, пиши още едно момче за събота сигурно 100% с едно наказателно бясно Кончерто и имай в предвид други двама,единият от които с англичанка кораб майка (все още непотвърдили) но до седмица ще кажат.

 

Айде да пада сняг за найлоните.....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си даите зор и даите идеи каква да е вечерята че няма време .Имам идея ако има сняг да направим една хубава скара на едно местенце под вилата .тамън да се попурзаляме .ако ли не една бърза писта и пак така . Така като гледам за сега с телефонните обаждания още 4 човека трябва да прибавя.Ще актуализирам списъка в сряда .П.п Радо не чети само, видяхте :D а се вписвай !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 1 събота

Don_Enco 1 събота ?

didone bros. 1 събота

Kalo 1 две вечери

8 до тук и трима сме от нашата бригада + 5 неписали и непотвърдили .Чакам и Веси !

 

Даваите идеи за вечеря Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, чушките бюрек бяха хубави, гласувам за такива пак. А за основното да е нещо свинско (все пак е зимна среща) няма да кудкудякаме я :lol: Казвай няма ли да се превеждат пари някъде, за да можеш на спокойствие да платиш/капарираш каквото е нужно? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм +2-ма за Събота, относно менюто подкрепям Кало за чушките и свинското, към десерта нямам претенции (ракията е ясна) :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за предложението на Кало ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за менюто нямам претенции каквото и да е съм добро прасе. Фен пиши +1 на мойта сметка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bg97pirb73854601771737 Piraeus Bank Иван Иванов и си пазете документчето.

 

Тука моо правите залози дали Kало ще си сложи турбо :lol: шанс 1:1 :lol:

 

това е банковата сметка за парите за куверт . Нямам точна цена днес за пържолите но утре ще имам .

 

 

 

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 2 събота

Don_Enco 2 събота ?

didone bros. 1 събота

Kalo 1 събота

10 до тук и трима сме от нашата бригада + 5 неписали и непотвърдили .Чакам и Веси !

 

Пак казвам моля тези които още не са писали да пишат . да водим броиката . места заявявам в идния четвъртък .

Справки 0898 520 997

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път пропускам :(/>

не си сериозен значи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам възможност ще дойда :) Да разтрием старите кокали на бабичките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

С тази снимка отправям апел към чудещите се дали да дойдат :rolleyes:/>

тези които са идвали знаят колко добре сме си изкарвали

а тези които все още не са идвали е крайно време да се решат

 

п.п. снимката е от лятната среща 2012г

 

не знам защо но зимните срещи винаги са ми харесвали повече :lol:/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе я пишете и иедин Ламир, за сб. с/у нд., па да видим какво ше излезе. Току виж някой терорист разстрелял компанията, с... компанията си. Или па некой hondю-джия...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МинЮто е уточнено и е заявено ко ша се папка :D ша има и месо от гуде ша има и чушлета .Нощувка 15.60 хранъ 16.83 тотал 32.43 как ги искарах та незнам .Sisqo 1 съботаkokodaf 2-ма две вечери trifon.trifonov 1 събота Neyqzvimiq 2 събота Don_Enco 2 събота ?didone bros. 1 събота Kalo 1 събота LAMER 1 събота 11 до тук и трима сме от нашата бригада + 5 неписали и непотвърдили .Чакам и Веси !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготвил съм и малка изненада за вечерта :P

 

Времето върви на сняг . :devil:/>

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче, хубави снимки си качил... Аз няма да качвам от последното събиране Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и снежец да има мисля 4е можем да отидем на пистата, днес бях там става да отидеме дано и другата седмица е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам ако е добро времето да се разходим ,ако не /вали сняг/ под сами вилата има мноо яко местенце. Събираме се и си правим една хубава скара за обяд . има и каде да се посъстезаваме ма с наилоните ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеЗначи в багажника на прелюда ще имам изненада....зимната бегачка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми пишете самоотлъчка, няма да мога да присъствам. Желая ви весело изкарване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МинЮто е уточнено и е заявено ко ша се папка ша има и месо от гуде ша има и чушлета .

 

Нощувка 15.60

хранъ 16.83

тотал 32.43 как ги искарах та незнам .

 

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 2 събота

Don_Enco 2 събота ?

didone bros. 1 събота

Kalo 1 събота

LAMER 1 събота

11 до тук и трима сме от нашата бригада + 5 неписали и непотвърдили

 

Почвам да водя в списака за превелите парета .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам...май няма да има гонки на летището като лятото.. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една среща ако е само заради гонките .......... Колко има толко ,ако има сняг ще има дрифт ;)/>/>

 

 

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 2 събота

Don_Enco 2 събота ?

didone bros. 1 събота

Kalo 1 събота

LAMER 1 събота

+1 място заявено и уточнено днес по телефона

12 до тук и трима сме от нашата бригада + 7 неписали и непотвърдили уточнявани на лични и по телефона .

 

Сисо ще носи демо версията на бирникю така че и кифтетата са усигурени !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемате хонди комбита, и аз мога да дойда, но без преспиване... Та къде е срещата, че неразбрах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой ще те върне защото си с комби....иначе мястото се намира на 3 км от Дупница една соц. хижа приятно местенце за събираня. Другите колеги ще те доведат, предполагам че заедно ще тръгнете. Ако не аз ще те изчакам на OMV и ще отидеме заедно.

Добре дошъл си. Сам виж с фена за парите по горе има сметка всичко...Публикувано изображение

Ако приемате хонди комбита, и аз мога да дойда, но без преспиване... Та къде е срещата, че неразбрах Публикувано изображение

 

Редактирано от Neyqzvimiq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, часът датата и мястото са уточнени а именно - 11:00ч в Събота (16.02.2013) се събираме на летището след Дупница (по пътя за Самоков)

 

За всички тръгващи от София сборния пункт е на бензиностанция Лукойл (първата бензиностанция по пътя/магистралата за Дупница след детелината на Драгичево) където се изчакваме до 10:15ч и потегляме към Дупница.

 

п.п. на всички които си писаха "самоотлъчка" и няма да дойдат този път много им здраве :P/>/>/>/>

Редактирано от Don_Enco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...