Jump to content
dablg

Съвет за покупка на Accord 7?

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Решил съм да си взема Акорд след 2004 г. седан и съм си харесал 2.0 мотора, който доколкото разбрах е с верига вместо ремък. От седмица и нагоре разглеждам разни обяви и няколко екземпляра ми направиха впечатление, но си нямам и грам представа за какво иде реч. Първата е тази http://www.cars.bg/u687659 . Автомобила изглежда супер запазен както вън, така и отвътре, но тези 237к километра ме притесняват. Другият е http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11358436495334472&f1=details&slink=1tyq6i 2006 г. страхотен поне на външен вид. Снимките на интериора са недостатъчни за да може човек да си добие бегла представа за състоянието и. Една последна обява http://www.cars.bg/u924591. Сравнително нова година е, мисля че от последните 7 генерация, на 54000 км и най-вероятно закупен и поддържан в "Бултрако", но и цената си я бива. Моля ви да ми дадете някакво мнение като начинаещ, за какво да гледам и да внимавам и ако може да ми препоръчате нещо? Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата с тва обикновено червено как ли се е запазила 8 г. с тоя блясък :) никък, или е пастирана или е пребоядисвана. Инак км д ане те плашат, но тая обява от бая време се върти и щом не се продала до сега явно има нещо което и на теб няма да хареса. Втората е ОК поне по снимки релефа на волана до колкото се вижда е супер,а третата.... стига да потвърди Бултрако реалните км :) Отиваш гледаш пък то ще си каже коя е твоята, ще я познаеш веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави ,първата не смо е пребоядисвана , но е имала и удар отзад, дори не е направена като света според мен-така го виждам!Втората, може би, е най-доброто решение откъм година ,цена и км. ,но трябва да се погледне внимателно на живо - нещо малко уморен вид има!Успех колега!

Редактирано от emicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе яла да ти продам мойта таман съм е стегнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май тази в Бултрако изглежда като най-добрия избор. Дали цената подлежи на коментар? Няма много богат избор при бензиновите Акорди, а и повечето са 2.4. Много ми се иска да е Акорд, но не мога да си харесам.:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно разсъждаваш, наи добрия избор е :) ако имашкинтите няма кво да се чудиш, а и съм сигурен че цената подлежи на пазарлък, длъжен си да пробваш. Хубавото е че е и регната, тва също ти спестява кинти за разлика от кола нов внос, на малко км е уж и нова годиан, ще си държи цена, като за феислифт и за тва състояние ако е реално си струва парите. Ходи я виж за тва поне не се плаща то ще си каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и съм сигурен че цената подлежи на пазарлък, длъжен си да пробваш.

Слави ,тука много бъркаш - в Бултрако такива неща не правят:D/>!Най-много да спазари някакъв лизинг !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам тази кола е върната от клиент, или оставена за продан при тях, а щом е втора ръка значи пазарлък може да има. Те за чисто новите върви пазарлък та за тази ли :) Длъжен е да опита кво сега, никои няма да му свали цената само заради сините му очи :) ако не си направи устата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе и 3те са бая боси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...