Jump to content
iso_83

влюбих се отново в Хонда

Recommended Posts

съвсем случайно попаднах на тази обява My link и тази ,да не стане рекламаMy linkопитах да сваля само снимките но нещо не успях затова пускам направо линка на обявата разглеждал съм доста коли ,като повечето хора и на живо и на снимки но този модел на акорд направо ме разби ,погледнах и по новите и по старите но това ще да е колата ,лошото е че не знам почти нищо за модела ,и бих помолил всеки знаещ каквато и да е информация конкретно този модел да я сподели ,нещо не мога да се ориентирам това акорд 7-ма или 8-ма ген е,из програмите намирам купе от 98г до 03г съответно с мотори 2.0 16 в-147 коня и 3.0 V6 24в -200 коня,и от 03г 2.0 -155 коня и 2.4 -190 коня но са седан и комби за купе нищо не пише ,и нещо не ми се връзва с обявите ,просто искам да разбера всичко за модела ,и живот и здраве следващата да е такава ,а забравих ,до сега видях няколко обяви и всички са автомат ,дали въобще има с ръчка ,че съм много резервиран към автоматиците ,поздрави на всичкип.п. някой ако може да бодне само снимките че обявите просто ще изтекат

Редактирано от iso_83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мога да бъда в помощ с много информация за Акорд като цяло, но тази кола стои повече от година в Мобиле,понеже и аз често разглеждам и знам... Може би защото е някакъв тунинг вариант не знам. Иначе колата вътре е перфектна, за мен това е най-добрата комбинация на Хонда за екстериор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2003–2005 Honda Accord (U.S.) - Хонда за американския пазар, 7-ма генерация(благодаря за поправката на Wyvern), има купе и седан версии, скоростните кутии са 5-степенни и двете - ръчна и автомат, като има и по-яки(може би беше само една), но това е друг въпрос.

Модела се е продавал в Япония под името Honda Inspire от 2003-2008г.

Това, че колата е тунинг версия ще рече, че има тунинг брони отпред и отзад, поне това виждам аз като тунинг, а не че много разбирам. Публикувано изображение

А доколкото до автоматика, ако непременно желаеш тази кола, можеш да смениш с ръчни скорости, вярвам, че има такива варианти, а и автоматика не е нещо лошо и зависи от това как се кара и как е бил каран преди теб, иначе е голямо удобство в градски трафик, а и не само. Публикувано изображение

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това купе е 7 генерация за USA, не шеста. Предната и следващата генерация повече ми харесваха, тази е твърде заоблена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време и аз мислих да купувам такъв Акорд.Монтанската седи от многооооо време в мобилето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e то че седи на пазара ясно ,не съм я следил ,или самата кола е калпава или цената не е продажна ,това не е от такова значение не съм тръгнал да взема точно нея ако ще взимам ще е направо от чужбина,тук въпроса е колко са сполучливи като модел,съответно надеждност на мотор и ходова част,първоначално и периодично обслужване,това че е американски модел дали ще ме затрудни с намиране на части и консумативи,имат ли конкретни"детски болести",то всяка кола си има въпроса е какви ,най добре ще е ако някой е притежавал такава ама май са рядкост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва чудо се оказа голяма рядкост,в немското мобиле има само една ,а в подобни от други държави даже и не се предлага за момента ,нещо се стреснах ,то коли няма на пазара пък части как ли ще се намерят ,в аутодата пак я няма ,чак пък толкова да е извън земна........,а парадокса е че в БГ има няколко :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всички американски модели си е рядкост. Аз не бих се хванал на хорото с такава. Да не говорим, че за тия пари ще вземеш луксозен европейски седан 2004, 2.4 190кс, автомат или ръчка (повечето са ръчки).Иначе да смениш автомат с ръчни скорости за мен е безумие. По-голям кеф от автомата няма, който е карал, не иска да се връща. Особено автоматите на Хонда, ако вземеш такъв, ще съжаляваш, че не си се усетил по-рано :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...