Jump to content
ricardo

Патрон + Ключ за запалване

Recommended Posts

здравейте колегиот скоро имам един проблем незнам дали е от патрона или от ключас резервния ключ съм и така става че като завъртя да паля се чува някво реле да прецъква и толкова колата не пали ... и започва да пресвятка зелената лампичка на таблото за ключа... някой ако има идея от какво става това да сподели ... дали да сменям патрона направо или има както на някои други коли клеморет които се сменя и прави проблеми... !? !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катo на някой други коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали е от патрона или от ключас резервния ключ съм и така става че като завъртя да паля се чува някво реле да прецъква и толкова колата не пали ... и започва да пресвятка зелената лампичка

1. не знам стандартния ти ключ какъв е, ама според подписа ти караш Сивик 96-00, англичанка, може да имаш имобилайзер , но ако и преди си палил с този "резервен" ключ, значи не ти е това проблема.2. всички сивици така им цъкат релетата като им е слаб акомулатора :) ПЪРВО опитай да ти дадат ток.3. дай още детайли преди да очакваш още предложения от колеги :huh:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи резервния ключ е същия като оригиналния едно към едно са от доста време съм с него няма проблем единствено че влиза малко със пиниз и почти не го вадя (както беше и стария)а и по принцип идва един момент като стане така че захапва и си карам пали и газ... не знам какво друго !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених клемореда и се оправи всичко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...