Jump to content
Krasi Nikolov

Проблем с часовника

Recommended Posts

Здравейте моят проблем с часовника е както си работеше започна да прекъсва и спря за постояно,по надолу има такава тема и я прочетох и пробвах всичко което пише но за пръв път запоявам и много ми трепере ръката и не направиш нищо.Искам да питам някои дали може да ми съдейства да му го изпратя ако може да помогне,разбирасе ще се разберем за почерпката ;)/> Благодаря предварително:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости,огледай се за някой сервиз за телефони,почерпи и си готов.То не е сложна електроника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших че е тъпо от моя страна да търся сериозна помощ от колеги от форума но след като електрониката ми е слабата част и неуспях да се справя сам реших да питам за помощ.Благодаря за мнението незнаех 4е сервиз за телефони може да ми бъде полезен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших че е тъпо от моя страна да търся сериозна помощ от колеги от форума но след като електрониката ми е слабата част и неуспях да се справя сам реших да питам за помощ.Благодаря за мнението незнаех 4е сервиз за телефони може да ми бъде полезен Публикувано изображение

 

А аз на моята, като и оправях мигането на часовника, прекъснах пистата от извода, който командва нощната светлина. Нали сега ни карат да караме и през деня на фарове, а когато светнеш фаровете часовника минава на нощен режим и свети три пъти по-слабо, та през деня няма шансове да бъде видян и прочетен.

 

Та просто прекъснах пистата и сега и на запалени, и на загасени фарове часовника ми си свети ярко. През деня се вижда, а през нощта не ми пречи - не е толкова ярък все пак.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...