Jump to content
fenabg

Кога и къде да направим зимната среща в Дупница

  

25 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Идва време за нова среща зимна ,предходната я пропуснахме .Тая сполай на бога мисля да не я ;)/>Идеите са две на старото място или на Паничище .предимства и недостатъци Старата вила - познато е на всички ,близко е ,по е тънко от страна на цени , и тн ... -няма ски писта -ще си я направим :D/> Паничище - непознато за повечето ,и има ски писта ... по е далеч ,ще е малко по скъпо -около 30 до 40 процента Идеята е за средата или края на февруари месец . От тука на там сте вие .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам уикенда 15,16 и 17-ти февруари, мисля че средата на месеца е най-добре от към средства за повечето ...Относно мястото мисля че и двете предложения са добри със своите плюсове и минуси1. Старото място (вилата) добре познато на всички, "тънканайка" но пък всеки път сме там - едно и също въпреки че всеки път има по нещо ново и различно...2. Паничище - уникално място, ново и различно но пък малко по-скъпо и малко по-далече....п.п. аз лично нямам против и двете ;)/> най-добре ще е с анкета ама някой да я направи :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дано се организират нещата и най-накрая и аз да присъствам на една среща , че последните 3 години само снимки гледам и чета кои как са изкарали. Само зимата съм тук за 5-6 месеца другите 6-7 съм в Аласка....тогава когато се случват най-хубавите неща!!! Сега съм тук и много се кефя,че имам възможност да дойда с вас. Аз нямам претенции където и да се състой, дори и на езерата да е идвам с мотора (пак ще съм с Хонда) Публикувано изображение

 

PS ... а на fena, който за пореден път организира нещата, му благодаря и тия дни ще мина да се почерпим по едно 3v1 Публикувано изображение. и да му стовара 1 000 000 въпроси за какво ли не по колата ми. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм бил на нито една от срещите,но на тази ще дойда.Не мога да кажа къде да се проведе,понеже не съм ходилна нито едно от местата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото няма значение, тоя път ще се присъства само да сме живи и здрави. За протокола фена обеща да ме подсети 2-3 седмици преди това за да моа си организирам почивни дни .... както викаш хамериканците....... SEE YA .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От миналата зима си мечтя да пробвам пистите на Паничище, ама на организатора му се отвори работа и си останах с мечтата. Всеки с тръпката си Публикувано изображение. Както решите, нали пистите не са мн. далеч от старото място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси по спомен даже коментирахме с теб по телефона . Пуснах запитването защото не всеки ще се справи финансово :( . Разликата е следната .Паничище -пистата 20 км. пистата -вилата 17 км. С две думи пистата е на средата , ако може така да се каже . утре ще се постарая да се чуя и с двете места и да пусна и цени . П.п да разбирам ли че ако няма писта /ски/ няма да доидеш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това разстояние не е проблем, пътните условия са важни, че зимните ми гуми са четвърти сезон. Ако пътищата са ОК, няма да пропусна. Ама не ме бройте за дрифт по заледени авто-писти Публикувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтоянието не е проблем допитвам се защото там ще е и по скъпо .5 километра няма да бутнат никои ;) Ako вали предходния ден или същия и двете качвания ще са трудни . ето там е доброто на старото място има каде да се оставят колите и да се качим с проходими коли .аз моята съм я обул стабилно и не и се притеснявам .А относно дрифтовете споко ще си рефер :P/> .15 от 20 км. са изкачване към паничище .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и слизането е 15 от 20 Публикувано изображение! Извинения за спама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и слизането е 15 от 20 Публикувано изображение! Извинения за спама...

 

..не е спам а си е по темата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не! Забравих за странния изказ на колегата Публикувано изображение Извинения! +1 за Паничище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като видях,че вече си имаме и анкета реших да дам и своя глас +1 за Паничище (въпреки,че кадето и да кажете се надявам да се кача добре съм си обул колата) Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм за познатото ни място Вилата на Енергото, но и на Паничище е много красиво място, тъй че нямам претенция къде ще се проведе срещата тъй като където и да е ще си изкараме много добре :rolleyes:/> а относно дрифтовете ако има сняг на пистата ще ви покажа какво не могат BMW-тата на сняг хахаха :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да не ме забравите и мен... Идвам и аз Публикувано изображение

Без значение къде ще сме Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

силно ме интересува дали уточнихме датите? Мястото ще се види от анкетата нали е за това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15-ти,16-ти и 17-ти ли остава? Публикувано изображение

 

На там вървят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно датите ще си останат тези , и така като гледам анкетата и мястото ще си е хижата..... само сняг да има малко на пистата и повечко паржоли...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение. Живи и здрави само...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Паничище, карат ми се ски :)/>. А и честно казано в хотела в Дупница е по-добре да си ходим напролет, нямаме работа на пистата по това време на годината. Датата е ОК.

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...