Jump to content
K1r1L

Снижена кола -яде гуми

Recommended Posts

Вероятно може, но честно в момента може и ракията да ми е повече, но не се сещам това в коя дупка влиза ! Алп може да дадеш някоя картинка на инсталиран такъв ще е полезно :)/>

 

Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Ico Dimitrov'

 

Аз също нямам проблеми с изтриването на гумите, въпреки че колата ми е снижена на МАХ!

Явно CRX-овете ги правят с идеята че рано или късно ще бъдат снижени. Публикувано изображение

Супер темичка. Продължавайте споровете. Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Ico Dimitrov'

 

Аз също нямам проблеми с изтриването на гумите, въпреки че колата ми е снижена на МАХ!

Явно CRX-овете ги правят с идеята че рано или късно ще бъдат снижени. Публикувано изображение

Супер темичка. Продължавайте споровете. Публикувано изображение

 

Аз на 6-та ЕК3 я бях свалил то не беха джанти то не беше койловери гуми пружини абе кво се сетиш ,след всяка промяна ходех до Яхиново /Дупница/ кой е от тоя район няма как да не е слушал за Бай Ламбе
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти като ходиш там що се не обаждаш ? А ? Да не съм ептен оф :D/>/> аз съм си за раздвижни носачи /горни/ .П.п K1r1L земи я снимаи тая кола как седи ,е така поне за протокола .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вероятно може, но честно в момента може и ракията да ми е повече, но не се сещам това в коя дупка влиза ! Алп може да дадеш някоя картинка на инсталиран такъв ще е полезно Публикувано изображение/>

 

Публикувано изображение

 

Не знам ама тези не ми вдъхват доверие ,за мен лично ако се разпилят отворите на бомбето където се хваща носача и с едни по големи шайби под гайката ще стане пък и за стенда ще е супер удобно ,няма да сваляш и качваш 100 пъти джантите Публикувано изображение/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този последния вариант възмжен ли е ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и мойта яде гуми от вътре, но за доста километри не сам засичал колко точно да кажем около 8-9К на сезон , но и висока и ниска повече от два летни сезона не могат да изкарат втора ръка гуми поне при мен, англичанка карам.пп. най-безболезнения начен ми се струва с раздвижните носачи

Редактирано от spooner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре в тази само караница,в крайна сметка колеги като купя окачване трябва да взимам и камбър кит за да е както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре в тази само караница,в крайна сметка колеги като купя окачване трябва да взимам и камбър кит за да е както трябва.

 

За да си по книга,даПубликувано изображениеНо,не е задължително!Можеш спокойно и така да си караш.Аз моя Дел Сол 40/40 свален го карах няколко години без грижи и то само на реглаж на предницатаПубликувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше доста ниско,ама бях полудял и махнах ФК-то.Сега съм с Тейн,предполагам на 35мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...