Jump to content
NightFox

Angel Eyes сивик 6 ген.

Recommended Posts

Здравейте колеги, поради ужасните атмосферни условия в Варна пред седмица ударих доста хонделата ми. Преди 5 6 месеца, си купих Angel Eyes фарове - ето тези http://prikachi.com/...66/4842466z.jpg ... след сблъсъка стъклото на левия ми фар е разцепено . Въпросът ми е дали от някъде мога да си поръчам единична бройка фар (същия) или навсякъде ги продават комплект. Или пък случайно,ако има от къде да си поръчам само стъклото на фара ще е още по добре. Сега се чудя какво да правя, тъй като десния фар е непокътнат, а на левия всичко си му работи (очи, ксенони, лупата е запазена) но е сцепен много лошо.   

Редактирано от NightFox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пасват ли стъклата от оригиналните ти фарове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж по магазините за автостъкла. На много места продават стъкла за фарове. Ако не намериш мога да попитам тука един- два магазина на 02,01,2012г. Просто сега видях темата...п.п. На оригиналния фар и да пасне то не е ли с като оребрено, че това се води "кристално". п.п.2 Коя точно година е колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж по магазините за автостъкла. На много места продават стъкла за фарове. Ако не намериш мога да попитам тука един- два магазина на 02,01,2012г. Просто сега видях темата...п.п. На оригиналния фар и да пасне то не е ли с като оребрено, че това се води "кристално". п.п.2 Коя точно година е колата ?

Колата е 97 година, без фейслифт-ова. Старите фарове са пластмасови и са много зле, ще стане супер грозно, ако сложа от тях. Колега ще съм ти благодарен, ако разпиташ и ти, ще разпитам и аз тук в Бургас, с надеждата някой да ми спаси ангелските очи ;[

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...