Jump to content
swakke

скъсана лява полуоска

Recommended Posts

здр колеги.Kакто писах в заглавието ми се скъса предната лява полуоска точно кадето има един тампон (очертал съм го в червено). Tа въпросът ми е продава ли се само този прът защото каретата ми са здрави и няма смисъл да се сменят колата е хонда цр-в 1999г с дясна дирекция

http://www.gophoto.it/view.php?i=http://img820.imageshack.us/img820/6185/13961258.jpg#.UNhRH6zEfkY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хващай www.mobile.bg и ЦРВ на части. Това е вариянта. Аз като е докарах моята се оказа че в Англия са ми сглобили вътрешното каре на лявата полуоска на обратно и до България го бях сдробил. Тръгнах да търся полуоска от тук казаха ми 2000лв нова оригинална. Поръчах си от Англия-пратиха ми дясна. Накрая прозвъних всички морги с ЦРВ-та и си намерих каре за 60лв. За полуоски ми искаха по 150-200 лв. КъсметP.S. как си е сдробил така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хващай www.mobile.bg и ЦРВ на части. Това е вариянта. Аз като е докарах моята се оказа че в Англия са ми сглобили вътрешното каре на лявата полуоска на обратно и до България го бях сдробил. Тръгнах да търся полуоска от тук казаха ми 2000лв нова оригинална. Поръчах си от Англия-пратиха ми дясна. Накрая прозвъних всички морги с ЦРВ-та и си намерих каре за 60лв. За полуоски ми искаха по 150-200 лв. КъсметP.S. как си е сдробил така

ами колега предния собственик се е правил на заварчик и до сега аз си карах така докато не се скъса .до сега не бях забелязал че е заваряна Но днес си намерих полуоска и бегачката пак е на пътя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сглобих полуоската и колата е отново на пътя И искам да ви издам една тайна, ако на някой му се случи да скъса лява полуоска като мен- Купувате си дясна полуоска (късата), вадите вътрешното каре на лявата ,след това правите същата процидура с дясната полуоска и сглобявате -лява полуоска с дясна Дължината си остава същата Вече навъртях 50км градско и няма никакви проблеми.Май малко объркано го обясних но се надявам да сте ме разбрали :rolleyes:/>:rolleyes:/>:rolleyes:/>

Редактирано от swakke

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш,че разликата в дължината е в размера на вътрешните карета ,а не в дължината на пръта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш,че разликата в дължината е в размера на вътрешните карета ,а не в дължината на пръта?

Не не, дясната полуоска е идентична с половината лявата -погледни :rolleyes:/> My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...