Jump to content
JDM_NaTioN

Civic VII type r

Recommended Posts

Здравейте,колеги! :hondarulez: Все още съм горд собственик на Civic 4gen 90,но скоро съм решил да се сдобия със Civic 7 gen Type r. ;) Понеже живея и работя в Англия колата ще се купува от тук.Бих искал да знам има ли нещо,за което да внимавам при покупката,има ли английски и японски вариант на този модел? Ако да какви са приликите, разликите и същевременно предимствата и недостатъците.И ако има още нещо,което би могло да ми бъде от полза ще бъда благодарен да го споделите с мен.Благодаря предварително! :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,да!Японският вариант е със К20А мотор и е 220к.с.-при европейският 200к.с.JDM модела е по-скъп ,предимно са бели с червен салон.Ето едни представител:EP3 JDM.Страхотен автомобил,ще останеш очарован от него.Ако разполагаш с повече парички,в сайта,който съм ти посочил, излизат коли с компресори на страхотна ценаПубликувано изображение.Там вече нещата са на съвсем друго нивоПубликувано изображение.Недостатък е единствено големият радиус на завиване и претропване в рейката,което се получава след време,но се отстранява без проблем.Успех с покупката.

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт и аз го следя от 1 година вече.Така като гледам колите около 2300 паунда дето ги пускат са някви кочини.Рядко има читава кола под 2700 пуанда.Щом си в англия ще ти е по-лесно при избора.Радиуса на завиване също се коригира,в един форума от англия гледах проект на един пич дето кара колата за тайм атак и беше преправил тоя проблем :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори и полезната информация,колеги!Ако някой има да добави нещо ще се радвам да го науча.Благодаря още веднъж! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши като я вземеш,пиши до кой град ще ходиш да я вземаш и как е колата?Четох че са с верига на мотора която не се обслужва,но имали преглед на 25000 мили нещо си на мотора ъгъл на нешщто забравих вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея в Лондон,така че ще търся нещо в тоя район,но ако излезе читав екземпляр може и от друг град.Няма проблем,ще пиша обезателно! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...