Jump to content
dandilov

Колани на задните седалки HR-V

Recommended Posts

Здравейте!Имам следния въпрос:HR-V колко колана има на задните седалки? На всички снимки виждам само два. Има ли и трети за детско столче например?Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния въпрос:HR-V колко колана има на задните седалки? На всички снимки виждам само два. Има ли и трети за детско столче например?Благодаря предварително!

Не няма трети колан.(поне моята,а и на други не съм виждал)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 местен СУВ по талон.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест не е 4+1, а е 3+1? Така ли?Ако е 3+1 това тотално променя намеренията ми да се сдобия с такава машина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е 3+1 ами просто 4 местен : ) То и 1.20 да си висок пак трудно ще седнете 3ма на задната седалка. И дългата база и тя е 4 местна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 3+1 е колата, а не 4+1. Така ми се води и по талон. Относно коланите - и при мен са само два.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е 3+1 ами просто 4 местен : ) То и 1.20 да си висок пак трудно ще седнете 3ма на задната седалка. И дългата база и тя е 4 местна.

има ли дълга база? гледах една с 4 врати, точно до моята двувратка и бяха еднакви на дължина....... а иначе и при мен са 2 колана отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе коланите, че са два отзад - два са, ама на мен в талона на колата ми пише 4+1 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе коланите, че са два отзад - два са, ама на мен в талона на колата ми пише 4+1 Публикувано изображение

 

аз специално проверих сега, че не бях гледал - при мен си е 3+1

 

някой е спал както обикновенно,........... на мен КНО ми бяха записали 9мм, а то е 7,65 Публикувано изображение ти за едно място :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два големи за всяка седалка + един малък по средата за детско столче има мойта. Поне така си мисля, щото я имам само от няколко дена 5 вратата версия и отзад съм погледнал само веднъж... Ще погледна утре пак за по-сигурно, може и снимков матриал да приложа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два големи за всяка седалка + един малък по средата за детско столче има мойта. Поне така си мисля, щото я имам само от няколко дена 5 вратата версия и отзад съм погледнал само веднъж... Ще погледна утре пак за по-сигурно, може и снимков матриал да приложа.

снимката: колан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда на допълнително слаган , или се бъркам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй и тъй за колани се говори, та да питам.При мен като заключи колана трябва да го върнеш до край, иначе не отключва :blink: Като слагам бебешкото кошче или столче е кофти, че като заключи а аха си го нагласил и трябва да го върнеш до край :unsure: А и ми се струват късички сякаш тия колани :unsure: , то верно че тия с малките жълти ръчички са и късички, ама .... много са ги скъсили :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда на допълнително слаган , или се бъркам ?

 

Не ми беше минавало през акъла, че някой червенушко го е инсталирал допълнително отзад... но сега като го позагледах се оказа, че не се бъркаш Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...