Jump to content
niksannn

Проблем с Климатика

Recommended Posts

Здравейте Колеги Колата ми е Акорд 2004 с дизелов мотор имам проблем с климатика заредих го с фреон , но се оказа че просто самият ми клапан който се намира зад предната броня не работи .Ако може някой да ми помогне евентуално каква да бъде следващата ми стъпка.Подмяна с нов или ако има начин за взаимно заменяем с друг модел на Хонда, каква е ориентировъчна цена на новият клапан или на втора ръка ако си струва. Благодаря предварително Колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид "не работи климатика"?Защото сега в тия студове много автомобили са направени при минусови температури въобще да не може да се включи компресора.Аз лично на моята кола карам с постоянно включено А/С,но пхросто на някои автомобили и да искаш не може да го включиш.Имах Ауди А6,при +6 градуса вече не се включваше климатроника,а само парното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто в сервиза ми казаха че клапана не работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.Един клапан не е зор и разход.Радвай се с компресора всичко да ти е наред.По принцип кадърните майстори за ремонт на автоклиматици са кът....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато му се подаде принудително ток работи компресора работи но проблема е в клапана но искам да разбера дали може да се отремонтира , подмени с нов или втора употреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато му се подаде принудително ток работи компресора работи но проблема е в клапана но искам да разбера дали може да се отремонтира , подмени с нов или втора употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в сервиза какво точно ти казаха по този въпрос? Щом са намерили проблема, ако не предложат решение- не е твоя сервиз. От къде си, да те пратим в читав сервиз ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета много съм доволен от сервиза ми искам да ви питам дали си сменя клапана с нов или с втора употреба ще ми върши същата работа това ми искам да разбера .Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 2ра употреба си имаш, освен ако не е безбожно скъп не вярвам да искаш още един такъв :D/>

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...