Jump to content
niksana_86

D15Z6 Сивик

Recommended Posts

Здравейте колеги.......можете ли да ми кажете размера на инжекторите на Сивик 6 генерация 96г 1.5 Vtec двигател D15Z6.....в много сайтове го дават различно......някаде пише 240cc на друго 190cc. С инфоборд съм и затова ми трябва тази информация......когато задам 240cc разхода на място е над 0.9л/ч :blink:/> (трябва да е между 0.7-0.8).Когато го сложа на 190cc разхода пада под 0.7л/ч :blink:/> Благодаря Ви предварително :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, 190 са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колеги,ще го оставя на 190cc.....явно разхода на този двигател на празен ход е под 0.7 л/ч :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен /d15z8/ часовия разход на гориво /при работа на празен ход/ по показания на инфоборда е под 0.7 литра/час :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегеги. Мисля да си взимам д15з6 vtec-e и си направих малък проект за който не съм сигурен дали ще стане.Частите за него са:1.Всмикател от D16Z62.Вал от D15B vtec3.Къса скоростна кутия s204.Олекотен маховик който е най-лек5.Спортен бензинов рейл6.Спортен колектор 4-2-17.cold air intake8.Спортна генерация9.компютър p28питам дали свичко ще съвпадне на двигателя и дали мощтността ще се увеличи.Благодая предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината не ти трябват другата половина няма да я намериш и третата половина си я целнал и 4 продължи с четенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър двигател,колега и да ще има увеличаване на мощността най-вече с по-късата кутия,но не очаквай чудеса.Най-много да върви колкото или малко повече от Д16з6 но парите които ще дадеш за ребилда са като да си купиш два такива мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър двигател,колега и да ще има увеличаване на мощността най-вече с по-късата кутия,но не очаквай чудеса.Най-много да върви колкото или малко повече от Д16з6 но парите които ще дадеш за ребилда са като да си купиш два такива мотора.

Тоя мотор може много просто си мислите само в глупости а наи спрелия з6д16 е толко далеч че няма на каде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за постовете пиша от телефона. Червения рекс двувалка 136 коня на дино на гуми сивия рекс д15з6/8Суапнат.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...