Jump to content
yordan8807

Нисък ли ми е автомобила ...

Recommended Posts

колеги дайте предложения и цени за вдигане на хонда акорд 1998-ма!здраво я суркам отдолу а още не паднал снега... :х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-лесния -----------> Сток пружини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьорите си остават същите, така ли?За кви пари най-евтино може да се повдигне с пружини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е дали в момента е сток или не! Аз съм си със сток окачване и нямам проблеми а даже и съм с липове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването първо! Аз сложих и по-високи гуми от 185/60/14' минах на 185/70/14' зимни и 195/60/15' летни -ефект при мен има осезаем! Може би е най-вирнатата Хонда на пътя:rolleyes:/> При все ,че останалите колеги гледат да снижават бегачките:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да сурка Акорд едва ли е сток ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, със сигурност не е сток...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко повече инфо - за гуми , пружини. На мен на прелюда ми е достатъчно да сложа по-високи гуми зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам инфо за пружини, така съм си я купил.Сегашните ми зимни гуми са 185/65/15, със 7мм по-голям диаметър от стандартните за Акорда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземеш да видиш , че това е цена с амортисьори ли кво ... ?Я вземи звънни на моргите дето имат обяви във форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте по-евтин вариант бе колеги...тия сток пружини хич не са алтернатива.До колкото разбирам две сток пружини излизат около 800лв. така ли?То по-изгодно ще ми излизе зимата да джаткам с автобуса на работа! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте по-евтин вариант бе колеги...тия сток пружини хич не са алтернатива.До колкото разбирам две сток пружини излизат около 800лв. така ли?То по-изгодно ще ми излизе зимата да джаткам с автобуса на работа! :D/>

Качи снимки на колата,за да видим какво и е толкова ниско де!То с невъоръжено око се познава!Не е,като да трябва да си експерт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...