Jump to content
ktivanov

проблем при запалване - Хонда CR-V' 99, 128 кс

Recommended Posts

Здравейte

 

Скоро се сдобих с Хонда CR-V' 99, 128 коня сложих й газов инжекцион - Заволи с автоматично превключване на газ бензин в зависимост от температурата на двигателя. От известно време забялязвам че сутрин се мъчи да запали. Пали но малко се замъчва...предположих акумулатор - един приятел ми го мери каза че по принцип е за смяна (на 2 г. така взех колата от Сан Марино на 55 Аh/330 EN). Смених го с Длфи Фридъм, но проблема ми остана...пак се мъчи колата...не въртя 2ри път за да запали, пали от веднъж ама с мъка...Този проблем го нямах през август и септември. Бях разкачил едната клема за проверка да не би да има оттечка - няма пак така се мъчи...

Че въпроса ми е какъв би могъл да е проблема? Свещи не съм проверявал, скоро правих регулиране на клапани в сервиза във Варна, но и преди да направя регулиране пак го имах проблема,

моля за мнение ?

 

Това се случва само на студен двигател - сутрин, или ако е стояла цял ден навън на студено. На топъл двигател - няма проблем...

 

поздрави

Красимир

ktivanov@mail.bg

0887750495

Редактирано от ktivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре кво си направил ти де що има раздел си пуснал тема, саде в Продава я няма :) чети в офрвоуд форума там съм ти отговорил че не ми се пише пак същото и тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...