Jump to content
jaccomo

да се похваля вече и аз.

Recommended Posts

Най накрая се сдобих иа аз със Хонда ЦРВ и както обещах ще споделя малко инфо и впеачатления. Като цяло съм мн доволен и с мн добри впечатения въпреки че успях да я покатам само 50км. преди да ми избоксува тотално съединителя за който си знаех като я взех но все се надявах на малко аванта от негова страна.Ето и малко цени около покупката.5800 Хондата 1999g. 147к.с златист цвят500 обслужванемасло ДВГмасло скоростимасло диф.филтри всичкирплкатермостат500 каско и ГО150 КАТ и ЕКО такса 1200 ГИ БРЦ ще.го монтират вув понеделник390лв. съединител +поставянеза сега е това.в понеделник щеметнаи малко снимли направо с ГИ като монтират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си я спазарил

като я гледам на снимката колега твоята е същата 1:1 само оная дето е златиста. Иначе цената е добра да с няколко външни забележки разбирасе но.... аз не робувам на изрядна боя а на изрядна кола и малко километри.П.П. Да не забравя за огромните благодарности към всички колеги които се постараха да ми дадат мнение относно ГИ и се извинявам предварително за тъпите вупрси от моя страна ако е имало. Благодарности големи и на сервиза ОМБРЕ за обслужването прегледа на колата и най вече за това че бяха така добри да ми приютът колата за няколко дни без номера ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ. и дано да са такива за напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...