Jump to content
iso_eu

Шлайфане глава 3-4 десети +оригинална гарнитура 0.7 мм

Recommended Posts

Привет, ще има ли проблем при шлайфане на глава около 3 десети максимум и поставянето след това на оригинална метална гарнитура 0.7 мм.Двигателя е К20 - 150 к.с. Според мен ще има, но да кажат опитните ?Ако според Вас ще има проблем, какво да се промени при това положение ? Главата е шлайфана вече !Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вече го имаш,потърси си друга девствена глава!Има малък шанс да не си гризнал дръвцето...Миямото наскоро съживи Стрийма на мой близък!Ослушвай се за глава обаче!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вече го имаш,потърси си друга девствена глава!Има малък шанс да не си гризнал дръвцето...Миямото наскоро съживи Стрийма на мой близък!

Ослушвай се за глава обачеПубликувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение

 

Брагодаря за препоръките ,

да ти кажа цял двигател съм намерил ! Даже два - единия е 190к.с. !

Да не казвам цените че ще направя реклама, пък на други антиреклама Публикувано изображение!

 

Какви са ти притесненията по проблема ?! Миямото до колкото съм чувал е много добър в двигателите ! Но е доста далеко !

Ти имаш ли двигател К серия или глава ?

 

Мога да сложа гарнитура и 0.040" или 0.038"

 

Не съм от тези които "съживяват и пробутват след това " - но това е друга тема !

 

Даже си мисля ако го шлайфам дзвера да го напрая twin port - поне двата вала да са Витек, че така е малко като куц кон - само всмукатела е вървежен ..... примерно като този проект ?

http://www.k20a.org/...ead.php?t=13887

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има мнение по въпроса ? - ще има ли проблем при шлайфане на глава около 3-4 дести и поставянето след това на оригинална метална гарнитура 0.7 мм ???

Да речем какво ще е положението със скуиш банд ?

 

"Скуиш Банд (клиренс бутало - глава) за нормален мотор независимо от пълненето следва да е 0.4 до 0.5мм а за по-смелите експериментатори Публикувано изображение 0.3мм "

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...