Jump to content
Guest element

Каква друга кола бихте карали...

Recommended Posts

Guest Dangler

Nissan rb26dett,Toyota supra ili mr2,Subaru B9 i forester,А във същия клас бих карал хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо 205 GTI 1.9 - това е най забавната кола която съм карал.Говорим за непрестанен смях в колата, до сълзи.Така реве тая сапунерка, всичко живо се чуди кво минава. Хахахахах.А от вътре две ухилени говеда и яко ръчка, колата подскача като луда, абе нема такъв фън.... хахах :) Притежавах я около 2-3 седмици, след бартер и после я продадох. :)Писах поста с усмивка до ушите, луди млади години еххххх :);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нема да е Хонда, ше си зема Гоуф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тойота Приус.

Ти си пристрастен, не се брои :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бих карал Nissan 200sx вместо да го бутам.Ако успея да събера купето и двигателя на едно място скоро може и да ме угрее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pamo

Lotus Elise, но на писта с много завои. Тези правите дето събират зяпачи и слънчоглед не са за такава кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mazda Mx-5, Opel Speedster но Прелюда не ме оставя да спестявам пари за роудстер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...като се замисля колите са 2: Мерцедес CL63 AMG, или Mitsubishi Lancer EVO X,но съм сигурен че няма да ги карам както си карам хондата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zeetz

Като алтернатива на Civic-a бих разтрил някоя Celica не са за изхвърляне. Е естествено на предня капак няма да има ''H'' Aма аииииде от мен да мине стаа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toniemi

Волво-крос кънтри или Субару,нещо овроудско :) Независимо от закачката с голфаджийте,може и Голф-Кънтри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форд ескорт косуърт или опел астра лет и в краен случей форд орион :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих карал това ..................... Nissan 350z :hondarulez:

 

Публикувано изображение

 

Или това.............. 2006 Ford Mustang GT Coupe :worthy:

 

Публикувано изображение

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

След Хонда може би Тойота, БМВ, Мерцедес....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм сагласен с колегата tols истинския форд е само ако е Mustang................иначе NO COMMENT!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ги изредя по цена: nissan 200sxmitsubishi eclipsetoyota celicanissan 350zmazda rx7mazda rx8toyota supramitsubishi lancer evo 8-10и доста други... но тези са ми така по на сърце

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка кола, която не съм карала досега, бих опитала. От къде да знам дали няма да ми хареса, както стана с Хондата :hondarulez: Иначе от тези, които съм карала, нямам ама нищо против Субаро Импреса и Хонда, разбира се :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субару Импреза WRX STI - цивилната версия на състезателния звяр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

Аз още и Хонда нямам, но ако не я бяха измислили японците бих карал: Мазда МХ-3, БМВ 318ИС купе (щото ме кефи задното), другите са много скъпи...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нещо се размечтахте маи.Снимкии имена на коли за хх,ххх лв и косур е тея ги сменям за хондата без да се замисля.Ама това дето можеш да земеш за същите пари и дето да е толкова добро и толкова да върви просто е рядкост.За мен лично Nissan Primera 2000i 16 valve че и с турбина може да е в бонус зависи дали искаш да си строшиш главата. Абе освен JAPAN нищо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не карах прелюда бих искал да имам Nissan GT-R, хаха, нещо май се размечтах, ами това което мога да кажа, за такива пари просто Honda е най-добрия избор!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jikata

Ами за тия пари акомога да се кача на Селика или другия вариянт е някоя пистарка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ли пари не бих карал нищо друго освен HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest murdera

Следващата различна от хонда ще е нещо със задно и 300+ хп... няма да си играем я :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моделът сменям, но марката - НЕ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mazda mx3, mazda 323f ba, mazda 323c ba, renault clio sport, toyota celica след 2001ва... офф.. замечтах се вечее :)

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да поясня: посочвайте автомобили които съответстват горе-долу на класа,цената и донякъде възрастта на тази която притежавате вие.( Не примерно да имаш Сивик за 5000-6000 хил.лв,а да посочиш Нисан Алмера за 12 каймета.) :)

80% от колегите ама изобщо дори не са и прочели това условие. Да не говорим, че повечето са отговорили точно обратно на темата, с друг модел на Honda, а останалите пък пишат неща като Mazda RX8, Mitsubishi Evo 10, Nissan GTR. Аз ако имах парите и стандарта да си купя някоя от тия трите коли, бих го направил, нищо че Honda си съществува...Както и да е, по темата - аз бих карал някоя Alfa Romeo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx_pld

mitsubishi evo 9 бих карал с най голямо желание...амм хонда-та си е хонда ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Ами,дааа.При мен се получи,че карам друга кола,а не хонда.И въпреки всичко,ако ми дават Мазда ерхикс 8 няма да я откажа :D ,но съм навит и на Мазда 6 :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prozium

Nissan 200sx - горе долу на цената на един хубав стегнат сивик vti.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...