Jump to content
ibarnev

Помощ за избор на акумолатор

Recommended Posts

Здравейте,може би темата е дискутирана,но искам да разбера колко Аh акумулатор ми е нуженза моето CR-V II i-ctdi 2005.....а като марка съм се насочил към Varta

Редактирано от ibarnev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрастиот 70 до 77 Ah е за твоята хонда574 012 068 това е за 74 Ач на варта блу динамик (средния клас)577 400 078 това е за 77Ач на варта силвър динамик (високия клас )разликата между 2-та е около 30-35лв като силвъра е с по висок пусков ток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1352382868[/url]' post='1057314817']Здрастиот 70 до 77 Ah е за твоята хонда574 012 068 това е за 74 Ач на варта блу динамик (средния клас)577 400 078 това е за 77Ач на варта силвър динамик (високия клас )разликата между 2-та е около 30-35лв като силвъра е с по висок пусков ток

А дали е вярно,че BAREN са дори по-добри...,че нещо ги намерих на добра цена...около 160 лв. за 75Ah

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е вярно,че BAREN са дори по-добри...,че нещо ги намерих на добра цена...около 160 лв. за 75AhЧестно да ти кажа не знам не съм ги чувал.Работя в голяма верига за авточасти и продаваме варта и според мен добре си се насочил.Зависи вече какъв ти е бюджета.Имам клиенти които карат с варта вече 7-8 години.Проверка на динамо,стартер и утечки от време на време и няма да имаш ядове. 74AH-221лв77Ah-254лв

Редактирано от didodi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BANER е точното име

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BANER е точното име

Точно така BANNER, обаче има и BAREN :)!И двата вида са австрийски, като BAREN е по-стара марка и едно време,почти всички немски производители ги ползваха за първоначално вграждане и нямаха аналог по качество!По някое време, ги купиха Варта или Бош и им разказаха играта!Та тогава, австрийците направиха новата марка BANNER! Редактирано от emicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...