Jump to content
tsurko

Някой май се е опитвал да ми сваля предния номер

Recommended Posts

Здравейте колеги,да ви похленча и на вас малко - тази сутрин видях, че някой хубавец се е мъчил да ми сваля предния номер. Леко ми е счупил пластмасата, която го държи и по самия номер има следи от отвертка. За щастие не е успял да го вземе - явно съм извадил късмет и нещо го е уплашило.Въпреки, че не са го взели, малко се ядосах.Някой може ли да сподели какво става ако някой ми свали номерата и направи някаква мизерия с тях преди да успея да ги обявя за откраднати? Сигурно не е никак трудно да се намери друга Хонда като моята и после върви обяснявай, че не си бил ти...П.С. Естествено не е невъзможно и някой съсед да ми мъсти, но става дума за места около блока - неведнъж съм спирал там и не съм забелязал някой да ми е вдигал чистачки или други такива послания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип става сватба. Баканска с 3дни разправий обаче...Надали ще засекат мизерията за 24 часа обаче. Един приятел минава по тоя път. Свалиха му номера и стана интересно:Викаш ченгетата. Идват, гледат, пишат, ти пишеш... Дават ти протокол. Отиваш с него в КАТ. Пллащаш си като за регистрация/70тина лв, но колко време имаш не знам/. Та там ти дават друг номер. Стария става невалиден. После отиваш до гражданската и каското и да ти пишат допълнително споразумение. Поне е безплатно. След това си караш безгрижно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мой колега, на брат му, свалиха миналата седмица също единия номер. Полицаите му казали, че това била някаква нова тънкост. Слагат номера на кола, отиват на бензиностанцията, зареждат до горе и заминават... Малко тъпо ми звучи ама знае ли човек, сиромашията до какво ли не води...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале.... какво ли не измислят вече. Ще взема да си го свалям освен с панела на плеъра ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале.... какво ли не измислят вече. Ще взема да си го свалям освен с панела на плеъра ;)/>

Аз също имам проблеми с хубавец(вци) на паркинга пред блока.Заварвал съм я гарнирана с лютеница, яйца, драскотини с отверка и т.н.Да не говорим, че тавана ми стои огънат след хвърлена саксийка.Известно време се чудих какво да правя и реших да монтирам на терасата инфраред камерка, би трябвало да снима достатъчно добре както през деня така и през нощта.DVR-а пристигна, чакам само да пристигне камерката.Според закона за защита на личните данни, снимането на обществени места е незаконно и ако те хванат в нарушение може да те глобят.Видео материала не може да се използва като доказателство, но напрактика може да свидетелстваш за видяното, което никак не е малко.Ако имаш добра видимост към паркинга не се колебай.Няма сигурност в тия дни.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип става сватба. Баканска с 3дни разправий обаче...Надали ще засекат мизерията за 24 часа обаче. Един приятел минава по тоя път. Свалиха му номера и стана интересно:Викаш ченгетата. Идват, гледат, пишат, ти пишеш... Дават ти протокол. Отиваш с него в КАТ. Пллащаш си като за регистрация/70тина лв, но колко време имаш не знам/. Та там ти дават друг номер. Стария става невалиден. После отиваш до гражданската и каското и да ти пишат допълнително споразумение. Поне е безплатно. След това си караш безгрижно...

Колата минава ли канал ?!?! Гледат ли номер на двигателя или се доверяват на издадения от колегите им протокол ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха колега до болка познато в нашия град на един колега живеещ до ЕДЕЛВАИСИТЕ ако пробата е станала в ГОРНА ОРЯХОВИЦА има ги тези случаи но не знам кво праят с номерата.........гладът е по страшен и от тока измекярчетата ще намерят кво да го направят пазете си колите или ги спираите на по оживени и осветени места

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...