Jump to content
Ammcho

Въпрос за тонколони

Recommended Posts

някой от колегите дали знае какви са колоните във вратите на стрийма ,имам впредвид като размер ,сменяли ли сте ги ,че не ми се маха кората просто за спорта благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да са Pioneer като CD-то но според мен не ги сменяй по читави не можеш намери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено свирят много добре и да прав си пайнер е всичко ,просто питах за информация благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ти трябва добър плейър като този http://www.kenwood.eu/products/car/navigation/navigation/DNX7220/ и всичко си идва на мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна дясна ми криви адски много и ще има смяна ,само ,че не се знае кога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм никак доволен от музиката на стрийма.Мойта има само по 1 колана във вратите....т.е всичко 4Високите честоти са доста слаби. Това е така защото се падат доста ниско говорителите и не се чуват добре. Не съм от най големите спецове, но си имам доста голяма представа от основните неща.Според мен трябва да има някаква предна линия - сигурно има модели с по-висок клас на оборудване на които слагат допълнително високи (от ляво и от дясно) отпред Иначе доста смешни ми се видяха говорителите.Отваярх шофьорската врата заради алармата.....ама пусто въобще не запомних какви са говорителите. Само помян че бяха широколентови и при първа възможност ще ги заменя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм никак доволен от музиката на стрийма.Мойта има само по 1 колана във вратите....т.е всичко 4Високите честоти са доста слаби. Това е така защото се падат доста ниско говорителите и не се чуват добре. Не съм от най големите спецове, но си имам доста голяма представа от основните неща.Според мен трябва да има някаква предна линия - сигурно има модели с по-висок клас на оборудване на които слагат допълнително високи (от ляво и от дясно) отпред Иначе доста смешни ми се видяха говорителите.Отваярх шофьорската врата заради алармата.....ама пусто въобще не запомних какви са говорителите. Само помян че бяха широколентови и при първа възможност ще ги заменя

а лесно ли се маха кората,щипките надеждни ли са ,защото мойте задни колони браждят явно мембраната е заминала и ще ги махам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се махат трудно. Счупих една, но по магазините за авточасти има подобни, който стават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм никак доволен от музиката на стрийма.

Странна работа ? Освен да не са оригиналните ! Или касетофончето ти не е убаво .Оригиналните свирят много яко за заводски монтирана уредба на тази кола - слушал съм ги с обикновен стар Пайнер 4х50w MOSFET! При положение че обичам да слушам силно музика и съм почитател на Altec Lansing pro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна дясна вече е изпърдяна за смяна е :) но кога ли щя ми остане време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...