Jump to content
sharpbg

От къде да си купя акумулатор AC DELCO

Recommended Posts

Колеги помагаите от къде да си закупя въпросния акумулатора за моя civic хетч 5 ген 94г., званих вчера при дистрибутора им във Варна – ИМАХИЖУ, казаха ми първо, че нямали в наличност и ми предложиха някакав VEGA със същите параметри като DELCO 45Аh стартов 540A десен + естествено JIS стандарт, после ми казаха, че вече не произвеждали и не внасяли като ме обеждаваха по телефона, че едва ли не тези са по добри от делкото. И така въпросът ми е ако някой е виждал или знае от къде, и вярно ли е това, че не се внасят и т.н. , което малко ме съмнява. Ей тва е да имаш пари и да искаш да си вземеш нещо хубаво, а да не можеш. Редактирано от sharpbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма внос,не ги прават...абе няма от къде да си купиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост наистина ги няма вече.И аз им бях фен,но уви.....BOSCH,VARTA или YUASA друго убаво не се сещам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EAS .Турски са. Има при нас в Перник едни, където ги внасят от години. Познаваме се, което е нормално в малкия град. Та отивам аз преди около година и половина и искам акумулатор. Имам 250 кинта в джоба и искам читав. Хората ми казаха тоя. 115лв по спомен или Банер, но нямаха 2рия на моя размер. Другата е 2г банер и си пали без ядове. ЕАС-а още си свети зелено. Нямало е отказ за сега. Казаха ми от бош и варта да бягам. ;) п.п. Какъвто и да е, е хубаво поне на 6мес един път да се дозарежда. Аз го правя като се кача при майстора или при един приятел. Вдигам капака на колата в гаража и направо зарядното на клемите. След макс 40 мин е готов. Ако не е- меря зареждането. п.п.2 В днешния комерсиален цвят ако искара един акумулатор над 4г ще го погреба после с военни почести :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gigawatt ще направи 5години до сега от простотии е падал само веднъж 120лв 64ампера малко по голям е от стойката ама е добре :) чакам си почестите барси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: Дай една снимка как си заврял по-голям акумулатор.Ето ти фон като умре http://vbox7.com/play:8752ce48 само се преработва малко :D Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...