Jump to content
Barba

Заключване на вратите

Recommended Posts

Колеги здравейте, днес случайно видях, че пасажерската врата на сивика не се заключва заедно с другата, когато натисна централното заключване. Какъв може да е проблема, проверих самата врата се заключва добре, но ръчно. С дистанционното не реагира, докато лявата е ок. Има ли бушон за всяка врата или е от друго? Моля за конкретни предложения и ако някой знае да сподели, че все пак по-удобно е с 1 копче да е всичко :)Сивика е 6та ген, хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дане би да е изгоряла машинката в самата врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не заключва се, но ръчно, централно неиска .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не заключва се, но ръчно, централно неиска .

точно ел машинката се е прецакала .. бравата си е отделно .. отиди при някой жичкаджия който се занимава с аларми да ти сложи една струва 20тина лв .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата намери нюкой алармаджия, защото сигурно е заминала машинката. Ако е заминала може да ти сложи от тия универсалните . Аз съм именно с такива и си работят отлично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да пробваш да провериш бушоните... До колкото разбрах от подобна тема, има бушон за централното или по-скоро за машинките... Честно казано и на мен ту ми сработва, ту спира и ще трябва да отварям вратите да видим "алармаджията" какви ми ги е забъркал по колата.

Редактирано от MonStarr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо не си погледнеш буксата с кабелите която влиза във вратата. Имах същия проблем като твоя и се оказа че буксата не дава хубав контакт. Зачистих я и всичко се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бушони за машинките. Зад "голямата вода" използват един термин - "уморени" са. Известно време ту сработват, ту спират и накрая отказват тотално. Като всеки електромотор (а те са точно това) има живот. Сменяш с нови или добаваш универсални (оригиналните може и да не ги махаш ако са монтирани на ключалката, само им откачаш кабелите и ги закачаш на новата и си 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има бушон за машинките, 20А, на английски Сивик 6та генерация поне (модел МС1). Ето ги моите преживявания: Тема

Няма бушони за машинките. Зад "голямата вода" използват един термин - "уморени" са. Известно време ту сработват, ту спират и накрая отказват тотално. Като всеки електромотор (а те са точно това) има живот. Сменяш с нови или добаваш универсални (оригиналните може и да не ги махаш ако са монтирани на ключалката, само им откачаш кабелите и ги закачаш на новата и си 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните подлежат на ремонт! Оправил съм 3 такива със 100% успех и нито една рекламация до сега. Аз не бих заменил японската машинка със някаква със неизвестен произход (най-вероятно китайски).Бушон май има, но той е за цялото централно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се прекъсната жичка, всичко е ок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...