Jump to content
barsi

Стрът барове

Recommended Posts

Здравейте, искам на колата стрът барове. Преден и заден горни. Тия боклуци от е-бей не ги искам. неми харесват. Издирвам някой по Перник или София да ги изработи срещу заплащане. Разпитвах по наше село, но 50 кинта на брой, при положение, че материала почти без пари... Няма как да стане. Ако знаете някой, който може да заварява и му се занимава- кажете. Не искам за 5 кинта, но 50 на брой няма да стане.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ги изработвам стратбаровете и що си мислиш че матрияла е почти без пари. Мисля че има колеги в форума които са земали стратове от мен питаи АМД тои е с мои страт на 5г хеч и дали е доволен, има6 за една броика около 30лв- матриял рязане на плазма заварки и други шукарии като болтове втулки,говоря общо за долния заден де, горните се правят по лесно, ако си навитак сваржи се с мен но цената от 50лв и мен не ме устроива. Поздрави

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като не те устройва да ти прилича мойта тема на клекало случайно? Щом не те устройва не пиши и готово. Аз съм написал за какво искам да дам на някой пари и при какви условия. Ако трябва да дам 100 лв за 2, по- добре да си купя елетрожен 2 ра ръка. Баси и нагля си. п.п. Към модовете : Моля изтрийте този и горния пост. Сори за грубия език, но не обичам да ми спамят в темите.Поздрави

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...