Jump to content
РадославКз

Зацепване

Recommended Posts

Въпроса ми е такъв-Нужна ли е изобщо раздвижна ролка,трябва ли да се дават някакви градуси,или може да се ползва оригиналната ролка на главата?Почти съм сигурен в отговора,но искам да попитам и още някой,все пак блока е почти идентичен с този на витековия мотор,а главата си е витек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блока не е почти а изцяло .Не е нужна.Имаше тема колега от два три дни е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така смятам вече,но преди 2 години,като ми слагаха витек-главата в Габрово,сложиха и ролка и е зацепена с 4 градуса предварение...И сега се чудя кой да им изрине акитата,защото им оставих стоковата ролка,а бая зор ще видя с намирането на друга,а да се зацепи раздвижната,трябва добър майстор!!!

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То щом са я сложили значи трябва . Ти стокова ако искаш ше ти намера некаде . Ма я представиси аз бъркам в мнението си а ти вече па нахрани .Раздвижната не е грам проблем да се зацепи. Стига да мислиш последователно.п.п раздвижна ролка винаги си е плюс.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих стокова,мерси,Фен.Ще се пробва и ще се види.Знам,че раздвижната винаги е в плюс,НО,АКО Е ЗАЦЕПЕНА КАКТО ТРЯБВА!!!Ще пиша пак,какво е станало!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък като имаш и стокова и раздвижна, последователното мислене е още по лесно .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По какво разбра че е зацепена погрешно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал със сигурност,че е зацепена грешно,затва и съм пуснал темата,да питам...Ще се пробва и ще се види.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата излезе зацепена както трябва,след свалянето на раздвижното колело и налагането му на стоковото,съвпадайки местата за шпонките,разлика 0 милиметра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...