Jump to content
caesar

Английски Сивик 6 генерация

Recommended Posts

Здравейте знаещи колеги,Хондата е английски Сивик след феислифта.Преди време ми удариха задна лява врата, застрахователят иска да я сменя. Намерих две врати в една автоморга- на стъклата годините са 1994 и 1997г. и видимо няма разлика, но не знам втората врата дали е от преди или след фейслифта. Та, въпросът ми е има ли разлика в размерите на двете модификации (преди и след фейслифта) на вратите.

Редактирано от caesar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма.

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз имам въпрос защо 6та генерация англичанка, като няма 5 генерации английски сивици преди нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя Англичанката по принцип си е 5-та генерация. Автомобила е построен на платформата на 5-та. Някои казват на фейса 6-та, ама и той си е 5-таПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз имам въпрос защо 6та генерация англичанка, като няма 5 генерации английски сивици преди нея?

Някъде я водят 6-та на друго място 5-та(говоря за каталози,за части).......,но реално се води 5-та а 6-та са тези след фейслифта (макар и те да са на същата платформа)..... Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е фейслифт ,но на оригиналното и ръководство си пише Civic 5. Иначе да, едни им казват 5-та други 6-таПубликувано изображение. Мисля , че Този сайт е най -показателен.То те ,ако не знаят какви коли карат.....?!Публикувано изображение

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 5 не е ,че е пета генерация а 5 врати! Но реално си е пета генерация .....

Спирам да спамя,че ще отнеса някое наказание.....Публикувано изображение

Редактирано от JK_HONDA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК колеги, благодаря ви за светкавичните отговори!!!Разбрах, че която и да е от двете врати (модел от 1994 и от 1997) ше ми свърши работа.

Редактирано от caesar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...