Jump to content
Hukumo

Сетлини Angel Eyes за Honda HR-V

Recommended Posts

Привет колеги, прегледах доста инфо за дневните светлини от тип Angel Eyes, но не и за HR-V?не бях виждал и по улиците HR-V с монтирани такива светлини и си мислех че не става, но тези дни видях един красавец направен така, и реших и аз да си сложа. някой има ли инфо, дали е възможно (предполагам че е, щом съм го видял), и как мога да си монтирам Angel Eyes, и дали въобще ще мога да се справя сам, или да я оставя в ръцете на някой професионалист? също така ако може да ми препоръчате някакви модели и от къде да си ги купя? Поздрави..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз погледнах из един сайт, който е много зареден отностно нашата марка, но не намерих такива. После из гугъл излязоха някакви нещица, но може да са custom изпълнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях разтърсил, но нищо не намерих. Мисля че за Хървито просто няма ангелски очи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях в нета наистина впечатляващи фарове на HR-V !

 

 

 

 

 

Мисля си, че това може да се постигне чрез лупи с CCFL Angel Eyes или само универсални светещи CCFL рингове, а предполагам може да се сложи и диодна лента около ръба на рефлектора.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от milen_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях пускал тема за ангелските очи преди време и точно едно от тези клипчета бях постнал : ) Като цяло не ми се нрави да си разлепям фара за едната гъзарийка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнал съм да си правя за мойто Харви,само че са по-раздвижени,не ползвам рингове,а си правя платка с светодиоди 5050.Като стане готово ще пусна снимки и ще кажа колко ще струва ,че и аз не знам още....Платката е залепена зза плексигласа ,а не вътре по диаметъра на рефлектора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пак ще се разлепя фара нали ? :( Чакам снимките с интерес : )))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фара се разлепя лесно.Трудно се залепя.Проблема е че вътре профила е 3-измерен.Разгледай хубаво черната пластмаса между 2-та рефлектора.Има разстояние между нея и плексигласа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...