Jump to content
icho

ПОМОЩ относно

Recommended Posts

Здравейте колеги,

търся човек, който наистина да разбира от ел. инсталации на Хонда?

Последният ,който ми пипа по колата , и се кълнеше , че много разбира нищо не направи!

Левият ми прозорец едвам се затваря след слагането на модул за автоматично вдигане на прозорците!

Благодаря предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата няма по-различна ел.инсталация от другите коли.Има техници ,които могат да четат техн документация и такива ,които не могат.И понеже се имам за добър електричар даже мойта хонда като си пипам,пак си отварям букварите,пък не знам друг начин,Няма как да запомниш 20-80км кабели наизуст.Ако си доуточниш въпроса бих могъл да ти помогнаДоколкото предполагам си монтирал автоматика за вдигане на стъклата след заключване на колата с дистанционното на алармената система или греша?Ако е така ще ти дефектира шофьорското стъкло.Там има автоматика за изключване на хода на стъклото в края.Механично(с биметална пластина)или електронно с модул за защита на тялото-разликата е че при втория вариант стъклото след като захапе крайник-глава се връща обратно.И в двата случая системата не е предназначена за постоянна работа-в смисъл по 20 пъти на ден.Затова препоръчвам да си изхвърлиш глезотията и да си прибираш стъклата на ръка.Естествено като намериш правилния електричар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да помогна по въпроса ! Занимавам се с ел.инсталации . трябва да вида колата за да ти помогна !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето по подробно.Сложен е модул за автоматично вдигане на стъклата при включване на алармата.След монтажа, пасажерското стъкло се вдига много бавно от копчето при шофьора.От копчето при пасежера нещата се развиват по бързо!Да поясня , че колата има само автоматично сваляне,при вдигане трябва да държиш копчето, докато прозореца не се вдигне!Според мен нещо е объркано при връзването, но не смея да пипам сам!

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...