Jump to content
pamo

ecu P1K

Recommended Posts

От англичанчето на приятел е.. Става ли нещо от него? Удобен ли е за чипване, или е ушит като някой тойотски...? Това над процесора ли е ключа за палатката?- http://imgwiz.com/images/2012/10/08/AJtkR.jpg - снимката е намерена в мрежата, нашия не сме го вадили още :huh: Засега намирам само, че с леки промени може и vtec клапан да управлява, но може би е недостатък, че няма място за външен eeprom, и оттам кофти за експерименти......или план "б" - P28/30?Мерси!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворете го и се надявайте да НЕ мяза на това което си показал като снимка ;) Ако Е различно - си е чиста проба п28-ца :) като му се направят доработките де ;)

Редактирано от GeFi's Garage
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се... чистата проба :D Не очаквах да си припозная компа, с малки липси на 2-3 чарка...така че действаме по познатата схема :)

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P1K е от 1.6 витек преди фейслифта, а P1J (с какъвто съм аз) е от 1.4 преди фейса (англичанки). С преработки си става П28/П30 както е казал Гефи :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е D16Y3 преди фейслифт без VTEC(ic14-ката липсва), та явно и при тях ги има.. :) Вземе ли глава ще мислим за другите чарколя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моя компютър беше P1K и съм със двигател D16Y3 на англичанката. Чипван е и към него е закачен и VTEC- контролер. Действай смело трябва да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...