Jump to content
barabasko

Смяна на моторчето на чистачките

Recommended Posts

Здравейте колеги,трябва да си сменя моторчето на предните чистачки и си взех едно втора ръка. На външен вид е абсолютно същото като сегашното но като го свържа и започва да движи чистачките на другата страна (надолу). Мисля си че има някакъв вариант просто да му се смени посоката на въртене. Сега върти надясно а трябва да върти наляво, или поне така си мисля. Има ли според вас такър вариант? Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях малък сменях посоката на движение, със размяна на плюса с минуса (тва на елекъромоторче от някви играчка де).И все пак изчакай за някой по компетентен или просто компетентен :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля,че моторчето си върти както трябва а ти си объркал зацепването на шлиците на механизма към него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е от кола с десен волан?При тях мисля,че посоката на чистене е обратна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съм сигурен, че моторчето е от кола с десен волан. Можеш да пробваш да смениш местата на кабелите в буксата, както ти е писал по-горе колегата ;). Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мислите :) ще пробвам да разменя + и - да видим дали ще успея, както съм скаран с жиците. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ що си мисля че като смени поляритета +, с - и ще смени после моторчето с ново, нали ще изгори моторчето е от кола с дясна дирекция не се вглабяваи и си земи квот моторче е за твоита кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че ще изгори (кое ще изгори, намотките ли) , ако е с два извода пробвай. Може да го изгори ако му пусне по голям волтаж, иначе или ще се промени посоката, или ще си върти както до сега (което ме съмнява).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съм сигурен, че моторчето е от кола с десен волан. Можеш да пробваш да смениш местата на кабелите в буксата, както ти е писал по-горе колегата ;). Успех!

Напълно съм съгласен с колегата:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...