Jump to content
Exxon

The fast and the furious Хонда Сивик купе 1995

Recommended Posts

някой знае ли точните параметри на тези черни хонди от първия филм на бързи и яростни, става въпрос за тези с които обират камионите.аз знам че са хонда сивик 1995 година купе но ме интересува двигател конски сили и т.н. :) ако някой се отзове ще съм безкрайно благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според информацията, която бях гледал преди време, хондите са стокови 1.6 витек 125 кончета.

Единственото, което им е направено е малко външна оптика и неончета Публикувано изображение

 

Тук може да се види един ентусиаст в Англия, който си е направил такива Публикувано изображение

http://www.ebay.co.uk/itm/FAST-AND-FURIOUS-HONDA-CIVICS-95-1-5-LSI-INDIVIDUAL-/150913912312?pt=Automobiles_UK&hash=item23232b8df8&_uhb=1#ht_784wt_1273

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато благодаря ти и аз май нещо такова гледах ама исках да видя дали само аз съм гледал тва ама явно са така.а за външен вид да ясно е че за филма за наконтени. все пак мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се същите предна и задна броня и спойлер като от бързи и яростни в ибей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се същите предна и задна броня и спойлер като от бързи и яростни в ибей :)

а някакъв линк можеш ли да дадеш ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то човек ако се разрови малко може да види, че има три такива автомобила, които се продават :)Всеки един по 1500 паунда... кофти, че са с десен волан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат турбо китове на тях, пишеше, че са по 220 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли точните параметри на тези черни хонди от първия филм на бързи и яростни, става въпрос за тези с които обират камионите.аз знам че са хонда сивик 1995 година купе но ме интересува двигател конски сили и т.н. :) ако някой се отзове ще съм безкрайно благодарен :)

Миналата седмица си купих сущата двигатела е1.5 ДОХЦ, 16в,74кв,100к.с при 7500 об за мин. Взета е от австриа,малко е изгнила но е поправимо. Върви доста прилично за кола на 260 000 . Те са американско производство,само на всички коли правени в щатите номер на щасито започва с число .Според мен запчва да се развърта над 3000 об ,друго не знам ще я покарам ще видя. Има 4 от този модел в България !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи познавам и 4мата :D ,а другите 1263ма които съм видял трябва да са били с чужди регистрации :rolleyes:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брееееееййййййййй,аз съм бил голям късметли бре! Че аз я карам 5 години вече..........и си ми харесва и още ще си я покарам........ха ха ха ха ха !!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е нужно да се бъзикате с момчето,просто не е запознато

Редактирано от Lenovo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според доста хора, вече този вид тунинг отдавна му мина модата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...