Jump to content
cWarrior

Въпрос относно писмено предупреждение.

Recommended Posts

Здравейте колеги!Ходихме с едни приятели като зрители на едни гонки.По късно дойде полиция и ви става ясно какво стана на мене ми писаха предупреждение да не участвам в такива мериприятия по този път и т.н , та ако може някой да даде повече информация за тия писмени предупреждения по подробно.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като забележка в училище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път имат право да ти напишат акт, който ще стане наказателно постановление + глоба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де... Той не е участвал в гонката. Само е гледал... ИЛИ е длъжен да сигнализира за такива мероприятия :D :D ? В такъв случай аз да вися постоянно на телефона, че на т'ва околовръстно до нас всяка вечер се погонват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък "На участниците са написани 7 полицейски разпореждания за недопускане на нелегални гонки."

Аз съм единия от тия 7 , а бях само публика Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баааааааааах маа му и полицейска акция ... ако така работеха и по убийства и наркоафери цена нямаше да имат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама убийствата и наркоаферите не ги правят на едни и същи места, всяка вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм единия от тия 7 , а бях само публикa

като ги видите,че идват,не седите,ами възирате.които остане,на него пишат.последно гледах едни на околовръстното в Пловдив.3 бмвта и един с cивиk 5та.направо ги разпори.ма вдигаха много шум и някои извика куките.публика нямаше.ония с немските машини,тарикати.запалиха и изчезнаха.ония с хондата взе да се ослушва и го згащиха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как ти забраниха да присъстваш на мероприятие, което е нелегално, т.е. не трябва да съществува и в същото време останалите могат да си ходят пак на гонки без проблем :lol: .Все едно да ти забранят да продаваш наркотици :D :D :D

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че одобрявам гонките но имаме е.....ти и умрялата полиция:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...