Jump to content
Loony

Искам лаунч контрол

Recommended Posts

Здравейте, въпроса ми е дали компа на моя Акорд купе 94 CD7 става за настройване или трябва да го сменям.Идеята да имам лаунч контрол ме човърка отдавна, по лесен старт и пак яко е да гърми колата :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя няма да гърми...то това е по-ранен прекъсвач просто...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой път пригърмява, но идеята е за по добър (лесен) старт що то ако тръгна на повече от 2500 -2700 оборота нищо не става и тя почва да върти гуми.Дали моя комп става за такава настройка или трябва да го чипосвам или да го сменям. (което няма да стане)къде мога да му го видя номера.

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро е много прав! Без да искам цъкнах минус, да се чете за +

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски нз как е при твоя двигател,но ако има възможност за по голям дросел слагай,направи и една цяла изпускателна система и тогава един ремап.Така поне ще има смисъл.

П.С. Сивия рекс със златотоПубликувано изображение

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да гърми ти трябва ignition cut.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой път пригърмява, но идеята е за по добър (лесен) старт що то ако тръгна на повече от 2500 -2700 оборота нищо не става и тя почва да върти гуми.

А гумите какви са ти? Както го описваш са абсолютни галоши. В тоя ред на мисли и аз не мога да стартирам и въртя яко, ама е 2г барум и не е от гумите... Пробвай с 1 р-р по- широки и да са нови.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че за различните настилки ви трябва лънч контрол на различни обороти... което значи, че ви трябват около 20 30 чипа с лънч през 200 оборота, за да можете да настроите колата да тръгва както трябва на определено трасе :):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем го ;)(поне аз). :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е сложен на 6500 - височко е, аз от по-ниско стартирам. Ползвам го да агресирам по светофарите :lol: :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май няма да се чудя каква да правя, ами ще се старая да тръгвам в при мои обороти. Гумите не са лоши тойо проксис т1р на 3 години, ама имам наблюдения за обороти и по добър старт, не ми трябват повече обороти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам на 4500, ама за да го ползвам, трябва асфалта да е супер грапав,иначе си стоя на 1 место :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче, не че нещо, ама се научи как да стартираш с колата си. Всяка настилка, атмосферни условия, налягане на гумите, температура на гумите, коефициент на сцепление на гумите, температура на асфалта са различни. Сам си прецени дали лънч на каквито и да са обороти ти върши работа.... Ако искаш да си от отбора на Yamaha - музикалните инструменти.... вземи си синтезатор :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало пробвай с НОВИ гуми, аз на сивичето преди да му сменя гумите се опитваше да върти още на 2500, след това на 5000 директно тръгваше, вярно че с този малък въртящ момент това е нормално, но си мисля че и на акорда ще усетиш голяма разлика ако сложиш по-големи и нови(произведени през последните 3-4 месеца ) гуми.Да не говорим , че при смяна на предавка на по-хлъзгав асфалт и високи обороти колата директно зацепва, без излишно въртене, което е мания:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...