Jump to content
maistora-m1

Дневни(LED)светлини за ЦР-В 1

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой знае ли от къде могат да се закупят сертифицирани LED за ЦР-В,има ги много на пазара но нито една не,, ляга''на местото си та някой ако има представа да каже и къде по колата се монтират. поздрави Марин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега относно къде по колата се монтират, мога да ти помогна с информация. Трябва да се спазват няколко правила:1. Да са 2 на брой с ориентация напред.2. Разстоянието между тях по хоризонтала да е не по-малко от 600мм.3. Да са на разстояние минимум 500мм от земята и не повече от 1200мм.4. Да са разположени на не повече от 400мм от габаритния край на превозното средство.иначе по-принцип и аз търся за CR-V, ама втора генерация. Намерих на едно място по 79лева много добри, с знак Е4 на тях, обаче нямаха сертификат с печат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи от КАТ искат освен спазените разстояния и сертификат и документ че са монтирани в специализиран сервиз Аз си купих от Руския пазар за 17 лв От темата във Форума за закона за дневнитесветлини в Общи дискусии си разпечатах сертификат От сервиза протокол и ето резултата Между другото досега не са ме спирали Иначе по принцип винаги карах на фарове Лед светлините ги сложих повече за да запълня наи -краините изрези в бронята клик

Редактирано от Emsi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много оригинално е станало.Снимай и протокола да си разпечатаме и ние...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бе пускам нова тема за дребно въпросче като моето ще използвам тази. :)Днес ми пристигнаха светодиодните DRL модули.Ето схемичката: http://img809.imageshack.us/img809/1241/img0223jz.jpgВъпроса ми е за този кабел който се свързва към управлението на фароветеКъм буксата на фара или някъде преди нея да го свържа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лесно към габарита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...