Jump to content
fenabg

Есенна хонда среща Дупница 12,13 и 14 октомври

Recommended Posts

Някой ще носи ли барбекю ? Има ли нужда да взимам моята демо версия, колкото да закърпиме положението ? :lol:

 

Незнам за демо версията, но иначе добре се представи последният път Публикувано изображение

Ако и не беше завалял дъжд щеше да е 6+ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колко часа ще бъдете утре на пистата колеги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да мина да ви видя в неделя ако сте там още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има оцелели... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има настанени у хижата и даже са седнали на маса с Фена ,малиииии колко ни е зле !!! Аре чакаме ви и подгряваме с фестивални напитки !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е времето там? Топло? Студено?

Има ли топла бира и студени картофки?

ъъъъ да де Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е ,бира имааа мезета също ! А времето е хубаво ,пиеме си на отворени прозорци !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко човека се очертава да бъдем общо? И колко от БИЛЛА на Бул.България? горе доло.. ;д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скара който има да носи да не се изложим ей.... за другото вече е планирано (аз Трифон и фена - по 1 стек бира - голям стек) мръвята - Андрешковъглища само не разбрах но те са лесни от най- близката бензиностанцияпоследно се изчакваме на Лукойла след Драгичево от 9:00 до 9:30ч п.п само не разбрах Вальо пеша ли ще е или..... и Фриско също - поне един от двамата ми трябва на пистата с колата си (пък двамата най-добре)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще носи ли барбекю ? Има ли нужда да взимам моята демо версия, колкото да закърпиме положението ? :lol:

Казва се "заКРЪпиме", научи се да говориш най-накрая..... :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вельо, Вальо е пеш, ама аз съм с колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Петър със кихащата кола е вече при нас . Аз съм пешехондец ,няма да разстройвам никого този път !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, червения пушек ще е на линия.Петрееее, много убаво киха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо много лошо се заканва ... щял да кара само до 3000 об. Много като вас плакаха ...... хахаахахахахах Наздраве !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо много лошо се заканва ... щял да кара само до 3000 об. Много като вас плакаха ...... хахаахахахахах Наздраве !

Той и без тва не може да кара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги неделя до колко часа ще седите да мина да ви видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата част от денят мина много добре... Много миризма на гуми, бензин, тук таме масълце и кебапи :) Предстои продължение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата част от денят мина много добре... Много миризма на гуми, бензин, тук таме масълце и кебапи :) Предстои продължение :)

Неделя там ли си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте някой друга снимка/клип бе колеги. нидейте да се срамувате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох, запалих съединителя на 230 и се върнах :D:honda: За пореден път много яко си изкарахме, евала Фене :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на фена, че организира всичко толкова добре както винаги, и че ми затегна разхлабеният болт! :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна група, организацията - перфектна, много емоции, адреналин и забавления. Изкарах си чудесно. Поздрави и благодарности на Фена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Фене, за пореден път сбирката и организацията бяха на 100%!! Благодарим !! :bow::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща се получи, евала Фен и благодаря за перфектната организация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка ,много добре се получи срещата и от петък ни беше мн "гадно" . Другият път пак ,само че ще съм с купето и няма да прекаляваме с фестивалните напитки.П.П. евава Фен гУем си ! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше, екстра започнахме(Радко кажи си на хората), лошо завършихме(както винаги)Да живей шкембето под върбата.Велъооо, стигна ли ти бензина бре или те бавните не харчат?235км(60км на пистата) с 18л гориво 95 и 1л масло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога най добрия суап е на водача :D на две коли май показа доста разлика :unsure::rolleyes::unsure::rolleyes::unsure::rolleyes: Дайте клипове от пистата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей значи цял живот само поражения, един път победа - три дни празник за Фриско!Не исках да се оправдавам ама ей сега ще ви кажа: бях напълно оборудван, с туба и багаж допълнително, а и съединителят ми взе да се предава, защото точно преди това развозвах трима симпатяги + една готина мацка, съсипах маса конкуренция, в това число и онези два пробити Голф-а. Другият път ще дойда с бинокъл за Фриско и CRX (на ламарина), пък ако ще и Бойко Борисов да кара Сивик-а, не ми дреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не останат зрителите в заблуда да си кажем истината1. Рекса е напълно обрудван, Сивика от предните седалки назад е на варел2. Собствено тегло на водачите - Радо - около 80 предполагам, Ники - около 135 :)При първите гонки докато си карах сам колата - бяхме абсолютно равностойни, с 3 или 4 победи за Рекса с по метър-дваПоследните две гонки, в които Фена ми караше колата, 2 победи за Сивика, с колко точно не мога да кажа.Айде ако можеш отречи , че ми върви колата ;)Двата пробити Голфа, някой отразява ли ги въобще :) Смешници

Редактирано от frisko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

Имам и видео, но мисля да изчакам още материал, за да направя едно хубаво клипче за спомен.

 

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче, благодарим много за прекрасната организация... изкарахме си невероятно Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше, екстра започнахме(Радко кажи си на хората), лошо завършихме(както винаги)Да живей шкембето под върбата.Велъооо, стигна ли ти бензина бре или те бавните не харчат?235км(60км на пистата) с 18л гориво 95 и 1л масло :)

262км (45-50км на пистата) с 16л гориво от които 5л 100 октанов с добавка за 5 пункта - 0,03л (30грама) масло даже и толкоз нямаи да "по-бавните" харчат по-малко фактотносно "бавните" следващия път и аз ще съм с чипосан комп - поне ъпгрейдите да са ни равни, че килограмите са ясни - в твоя полза със поне 400кг и въпреки всичко ще ми гледаш "пернишкия" парктроник тогава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря на фена за хубавото изкарване ма тоя фен дето дойде след 1:00 нощеска :D :D :lol: :lol:

 

Радвам се за хубавите отзиви.

Има забравена възглавница на една пеика на вилата :P :P :D

Битката межди Радо и Ники трябва пак да се състои че колите са много равностоини просто трябва да изравнят килата .Рекса на Радо съм го гледал и на калояново е ме мноо накефи още от там.Ники имаш напредък от предната среща :) .

 

А и да питам има ли китайски коли??????За голфчетата нормално ,3ката се държеше ма до към 130 некаде после слабо .Колко можеха пробваха се .

 

Е и две снимки от мен ,имам и други ма не ги давам :D

 

От другата страна

Публикувано изображение

Тука вече шатрата я няма ма купона още тече

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фене, къде ми е купата ?Един път да не съм с най-бавната кола и няма купа, няма стълбица, няма нищо :(Чувствам се пренебрегнат и недоуценен :D.Явно на всички беше ясно какво ще стане и нямаше интрига и интерес.ПС: Съединителят държи, 230 на магистралата по нагорнището устиска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и да питам има ли китайски коли??????За голфчетата нормално ,3ката се държеше ма до към 130 некаде после слабо .Колко можеха пробваха се .

 

 

че те тия голфчета на мен пък въобще не ми бяха конкуренция особенно 3-ката, бахти ластиците му напраих тамън три пъти - единия път се опита да ме стигне към края със 180км и пак не му се получи, а 4-ката ако не бях изпуснал 2-ра и той щеше да отнесе и не поиска втори рунд да го накажа - хареса му че дръпна 24 годишната баба с кола и половина :lol:

 

иначе да изкажа и аз благодарности към Фена за пореден път организацията на ниво, с малко помощ от публиката за пистата (с обурудването)

и на Радо за хубавите снимки - ;)

 

п.п. китайски коли още не съм виждал па не знам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сума фото апарати ,клипове и камери и всякаква снимачна техника :D ,няма ли клипчета това онова :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ,но мацката ми е в болница . Пък и не мога да разбера защо са ви снимки на тея "скрапери" :)

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...