Jump to content
fenabg

Есенна хонда среща Дупница 12,13 и 14 октомври

Recommended Posts

Палете скарата аз идвам към 11 00ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За софийската група, който не е разбрал, тръгваме в 8:30 от БИЛЛА-та на бул.България. Постарайте се да бъдете по-рано там, особено Фриско (че като го знаем колко е бааавен) Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

пп: Тази среща е за тръгващите в Събота!

 

няма ли да е по-удобно на билата на Люлин да се съберем и от там директно стъпваме на магистралата, че с тая Владая там (конкретно пътната настилка) е отврат, пък и паважа по борис, а и е по удобно за излизане през Люлин, де да знам помислете и пишете, ако не удобно на повечето ще съберем на българия ;)

а и друго нещо, на пистата се събираме в 11:00ч. - т.е. по-рано от 9:30-10:00ч няма смисъл да се тръгва (не забравяйте че сме октомври и вече сутрин си е студ) но да речем 9:30ч е нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е десет пъти по удобно на БИЛЛА-та в Люлин. Съгласен съм срещата ни да е там. Спряхме се на 8:30, защото от нас зависи организацията на пистата със скарата и пр. Пък и докато тръгнем, то ще си стане 9:00. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се обърках Публикувано изображение Последно от къде ще се тръгва и в колко часа Публикувано изображение

 

Чакаме окончателен отговор, за да сме точно на линия... а и с моята бавна каляска докато се дотътря Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще говоря с момчетата, и довечера ще дам окончателен отговор от къде ще тръгваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за въпроса, но съм още нов и някой може ли да ми каже къде точно в дупница и колко часа ? (за събота)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за въпроса, но съм още нов и някой може ли да ми каже къде точно в дупница и колко часа ? (за събота)

 

Колега следи темата и ще разбереш в събота в колко часа и къде ще се чакаме Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгвате от Люлин, без мен.

 

Лаолин Публикувано изображение

 

И аз съм да се тръгва от Билла на бул. България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако тръгвате от Люлин, без мен.

 

Лаолин Публикувано изображение

 

И аз съм да се тръгва от Билла на бул. България

 

има и друг вариант - сборен пункт на Лукойла след Драгичево като се качите на магистралата, така който и от където да идва ще е удобно на всички, за мен както и на Парадокса а предполагам и други е по удобно през Люлин, така че ако искате може и така да се разберем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро предложение.

Среща на двете БИЛЛИ - всеки отива там където му е удобно. Тръгване: 8:30

(Среща на сборния пункт към: 9:00)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ако тръгвате от Люлин, без мен.

 

Лаолин Публикувано изображение

 

И аз съм да се тръгва от Билла на бул. България

 

има и друг вариант - сборен пункт на Лукойла след Драгичево като се качите на магистралата, така който и от където да идва ще е удобно на всички, за мен както и на Парадокса а предполагам и други е по удобно през Люлин, така че ако искате може и така да се разберем!

 

И това е решение Публикувано изображение

трябва да се намери най-добрият вариант, където всички ще са доволни Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако тръгвате от Люлин, без мен.

 

Лаолин Публикувано изображение

 

И аз съм да се тръгва от Билла на бул. България

 

има и друг вариант - сборен пункт на Лукойла след Драгичево като се качите на магистралата, така който и от където да идва ще е удобно на всички, за мен както и на Парадокса а предполагам и други е по удобно през Люлин, така че ако искате може и така да се разберем!

 

 

извинявам се нещо ми се дублира мнението

Редактирано от Don_Enco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех, що така лесно не дублираш и кифтаците ;)Аз, ако вали ще си пътувам сам да не ви развалям хондовата колона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро предложение.

Среща на двете БИЛЛИ - всеки отива там където му е удобно. Тръгване: 8:30

(Среща на сборния пункт към: 9:00)

 

напълно се приема предложението - в 9ч до 9:30ч се събираме на сборния пунк (Лукойл малко след Драгичево)

 

Еееех, що така лесно не дублираш и кифтаците ;)

Аз, ако вали ще си пътувам сам да не ви развалям хондовата колона :)

 

че аз точно пък кифтаците как ги дублирам не е истина (то си и личи де :lol: )

а относно дъжда, не би трябвало да има (поне по прогноза не дават) тъй че не се опитвай да се измъкваш по тънката лайсна, тва че си бавен не е достойна причина пък и ще карама бавно заради теб така или иначе :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(ХахАхахАаха! Много се смях на последното мнение на Don_Enco Публикувано изображение )

 

Решено е:

Среща на двете БИЛЛИ - всеки отива там където му е удобно. Тръгване: 8:30

(Среща на сборния пункт към: 9:00 - 9:30)

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шш, я да се организиррвате по-сериозно тука, аамаха! Да не седиме гладни до обед на пистата :D Фенче, реване е бомба!!Новия колега - стара самолетна писта до Сапарева баня е сборния пункт в/до Дупница, дай си телефона, да те ориентираме, ако не ти е ясно местонахождението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Била в Люлин, само да не стане така, че ще си вися сам на паркинга :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Била в Люлин, само да не стане така, че ще си вися сам на паркинга :).

не се притеснявай, аз със сигорност ще мина от там, пък и от 9:00 до 9:30ч се изчакваме на Лукойла след Драгичево ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си гледката - на чертата съм, от едната страна Велъо, от другата Радо. И двамата обаче не знаят какъв облак ги чака, напъвайки се да ме стигнат по пистата. п.п. Пичуи, ако отупам и тоз мотор ша ни докарате ли с кака до вкъщи? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си гледката - на чертата съм, от едната страна Велъо, от другата Радо. И двамата обаче не знаят какъв облак ги чака, напъвайки се да ме стигнат по пистата. п.п. Пичуи, ако отупам и тоз мотор ша ни докарате ли с кака до вкъщи? :D

Никакви проблеми... Малката Д13-ка е като женското сърце, винаги има място за още един :) Редактирано от trifon.trifonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти с тоя бензин за 10 лв незнам дали ще стигнеш изобщо до там :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е сборният пункт за пешеходците ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трифоне, къде се силиш, после ще те е срам да кажеш какъв разход ти дава колата, като качиш Биг Брадър :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петре, ти си човека със най-много автомобили на негово име от всички присъстващи на срещата. Ако няма с какво да дойдеш, ще те кача при мен, да чуеш малко двуваловия витек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти с тоя бензин за 10 лв незнам дали ще стигнеш изобщо до там :lol:

 

Ще стигна, ще се върна, че и ще хартиса за още каране Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна история се е случила относно мястото и часът на срещата....и в крайна сметка на коя БИЛА е срещата и в колко часа(или на двете БИЛИ ще има хора)???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ела на Билата на България, аз ше съм там със сигурност ;) Трифон като гледам и той.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двете БИЛЛИ ще има хора. Аз ще съм на Люлинската. Важното е да се съберем на сборния пункт всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на двете БИЛЛИ - всеки отива там където му е удобно. Тръгване: 8:30

(Среща на сборния пункт към: 9:00-9:30)

 

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърдете че Радо ще тръгне по рано, все пак идеята е да стигнем заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааайде не останаааааааа :D След около 10 чАса планирам вече да съм на първа бира горе :P Започва обратното отброяване. И утре ви чакаме в стройна колона по-навреме, налиии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове скара има ли?Да взимам ли кибапчия?Аз ще пристигна към 11 30ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, само да не се изложим с кебапчетата. Публикувано изображение

Казвайте какво е необходимо, да помагаме с организацията на пистата.

То на хижата е ясно какво ще се прави. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще носи ли барбекю ? Има ли нужда да взимам моята демо версия, колкото да закърпиме положението ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...