Jump to content
WHITE POWER

22-23 Септември - СЛИВЕН

Recommended Posts

Някой запознат ли е дали ще има драг на Сливен 22-23 септ, защото го чувам от много хора а официална информация няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в сайта на тунинг бг има специално направена тема за предстоящото състезание. Бъди спокоен ако времето е с нас ще се насладим на едно много приятно събитие и ще раздаваме яко гас. http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/77859-drag-racing-3-%d0%ba%d1%80%d1%8a%d0%b3-22-23-%d1%81%d0%b5%d0%bf%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b2%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%bb%d0%b8%d0%b2%d0%b5%d0%bd/ Ето ти и линк към самата теме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ на 23 е батъла в Калояново :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичайните посетители на тези мероприятия ще се видиме ли в Събота и Неделя :)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който му е близо - да :) На мен ми се идва, но е крайно далече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪбота съм там :) обаче като публика .За неделя сигурно няма да съм има писта Бургас.В събота ще се видим :) )) С фенчетата :P :P :P :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който му е близо - да :) На мен ми се идва, но е крайно далече :(

;) В неделя ходихме на драга в Тулча,и всичките 600 км си струваха,Входа за Българи беше свободен :)Очаква се повечето коли,които не успяха да карат един с/у друг на 1-ви и 2-ри Септември да са в Сливен!Айде до Събота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи от шумен на който им се идва а нямат с какво при мен има 1 свободно място и мога да зема някой. 0895140336 Петър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕстито на РИБАТА НАПРАВО ГИ УБИ !!!! В клас предно 2-ро място и купа В клАС Б първо място и купа !!!http://vbox7.com/play:85d7d7f272http://vbox7.com/play:4d633e00a1http://vbox7.com/play:5717d2c4a4

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире забрави че Рибата направи и рекорд за БГ в клас предно 12,04 :) Браво Рибо,пожелавам ти следващия път Румънското ти време 11,7 :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен за Рибата! Страхотно състезание направи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на рибата ;) Така трябва, време е да се появят още бързи, много бързи Хонди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Рибата за Постиженията и за купите и да ни радваш с още такива моменти тук във Форума.. Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз като неразбиращ да попитам видях времето че на два старта е по добро на Рибата от на Опела но Опела взе 1-во място защо такаФинал клас „FWD”8. F5 Ангел Бояджиев /Опел Корса/ 12,149/201,14/2,122- печелиF13 Иван Митев „Рибата” /Хонда Сивик /- 14,865/110,42/2,2429. F13 Иван Митев „Рибата” /Хонда Сивик /- 12,042/205,21/2,217 - печелиF5 Ангел Бояджиев /Опел Корса/12,738/164,83/2,12210. F5 Ангел Бояджиев /Опел Корса/12,312/192,75/2,159 RT:0,644- печели I мястоF13 Иван Митев „Рибата” /Хонда Сивик /- 12,191/204,00/2,184 RT:0,876 II място

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото има по-добър реакшън тайм, т.е тръгнал е една идея по-рано(но без фалстарт) и е пресякъл финала първи :) Нищо че времето му е по-лошо. Шанс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото съм запознат това се получава от времето за реакция което е за Ангел Бояджиев - 0,644 и Иван Митев „Рибата” 0,876 като се прибави към времето за финиша. И така се получава,че пресича финала пръв,но остава на втора позиция. Иначе честито и от мен на Рибата за рекорда в клас предно и за купите,беше едно много добро състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела е взел първо място заради по-добро време за реакция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...благодаря за отговорите щото на клипчетата не се вижда кой пресича първи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че в цялото състезание беше само на Рибата колата, която се представи достойно и отсрами марката. На паркинга иначе имаше доста коли. Ауди сектата разби всичко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...