Jump to content
ntpetkov

Honda Accord guide

Recommended Posts

Здравейте от скоро съм собственик на Honda Accord 2.4i Vtec 2003г. - въпросът ми е следният понеже старият собственик не беше 1, а 2 и колата е стояла при него много малко, няма да изпадам в подробности. Не мога да разбера дали моделът има бордови компютър, в смисъл имам цветен голям дисплей за навигацията, климатроника и радиото с тъч-скрийн, но не е това. Над парното горе високо, където по принцип трябва да се намира имам едноредово екранче, на което ми изписва на коя станция съм в момента и дата + час (ако не се лъжа за второто). Това ли е бордовият, с кои копчета се управлява, защото искам да гледам моментен разход и други по - полезни неща от радиостанциите, които си ги виждам долу на големия екран. Вторият ми въпрос е, по - скоро молба - помогнете от къде да си намеря диск с карта за навигацията имам оригинален, но той за съжаление е за цяло източна Европа без България. Как трябва да направя диска, от къде да сваля карта/програма, каквото е нужно за да се възползвам от тази къде полезна, къде не глезотийка. Също така още не съм разгадал от къде да си пусне подгряване на огледала, миене на фарове и тези други глезотийки... БЕ индианец :ph34r: , ръчкам, ръчкам, ма копчетата са повече от необходимото имам чувството. И всякакви опътвания, съвети и препоръки относно колата и стопанисването й - приемам. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в тази тема, има линк за ръководство на руски за Акорд 2003:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57108&st=0Прегледай и цялата тема, има много полезна информация за модела!Доколкото до борд компютър, показващ разход и др. подобни - има го само на моделите след фейслифта 2006 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...